Přejít na obsah

STREAM


Doporučené příspěvky

Guest mrs.banani

Ahoj, chtěla bych poprosit o radu. Mám OII r.v.2007 rádio Stream mp3, v loketce je AUX IN, ale po připojení telefonu jack kabelem se vůbec nic neděje. Aux je v menu zapnut, tlačítkem CD přepnuto na obrazovku Aux. Jednotlivé levely jsem zkoušela též a také nic. Kabely jsou zkoušela dva, telefony taktéž. Nevíte někdo čím to může být, že to nehraje? Díky moc.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zdravím, mám ve své Octavii original radio STREAM, bohužel mi docela vadí, že neumí přehrávat MP3 a nemá ani AUX.

Chci se teda zeptat jestli když koupím STREAM MP3 radio a vyměním ho tak jestli bude vše fungovat tak jak mám, nebo to bude jako v případě BOLERA kde se musí měnit řídící jednotka na park. senzory a klimu.

Děkuji ta odpověď

Odkaz ke komentáři

zod1k - bude fungovat

 

///

 

mám dotaz, když zapnu klíček spustí se rádio ale jen na nějaký 7volume stupeň, zesílím ho na 12 hraje po vypnutí rádia a zapnutí se zapne zase na slabý, to samé když auto chcípnu odejdu vrátím se a nastartuju zase se spustí na tom slabým, jde to někde v radiu nastavit aby se zapínalo tam kde se vyplo, nebo zesílit ten počáteční stupeň? nebo je něco s rádiem?

Odkaz ke komentáři

zod1k - bude fungovat

 

///

 

mám dotaz, když zapnu klíček spustí se rádio ale jen na nějaký 7volume stupeň, zesílím ho na 12 hraje po vypnutí rádia a zapnutí se zapne zase na slabý, to samé když auto chcípnu odejdu vrátím se a nastartuju zase se spustí na tom slabým, jde to někde v radiu nastavit aby se zapínalo tam kde se vyplo, nebo zesílit ten počáteční stupeň? nebo je něco s rádiem?

 

Ahoj, správně uvažuješ, je to v nastavení. Předpokládám - dostaň se do nastavení - do cyklu co máš vyvážení repro apd, tam je jistě i položka pro nastavení hlasitosti při zapnutí. S rádiem nic není. To je jistě OK.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Dobry den,

procital jsem prispevky a skoro nic nenasel tak pisu. Mam problem, loni v listopadu jsem koupil O2 r.v. 2006 ,radio Stream. Cas od casu po nastartovani se ozvala rana z repraku,ve stejne chvili radio ztichlo a po male chvili hralo - poprve jsem se hrozne lekl,ale nijak moc to neresil. Stalo se to jeste asi 2x. V radiu mam i CD vlozene neustale,nevytahuji ho,obcas si ho poslechnu. Dnes rano,kdyz jsem sedl do auta jsem strcil klic do zapalovani,otocil ,radio zacalo hrat,pak jsem nastartoval ,radio pri startovani vypne na moment a pak zase po nastartovani hraje, v tom zaznela opet ta rana hnusna .. Na radiu se mi objevilo "CD ERROR" a kdyz jej chci vytahnout pise to "NO CD" .. No to by me ani az tolik netrapilo,ale od chvile kdy zaznela rana a hlaska s CD radio nehraje vubec a misto toho slysim v repraku neprijemny zvuk jako kdyby lupala elektrina nebo tak neco a nejde to vypnout. Kdyz vypnu radio uplne tlacitkem tak to nema vliv,porad lupani jako elektrika porad to dela tuk,tuk,tuk (nevim jak to popsat,zvuk dela snad kazdou sekundu a pul tak ai dokazete predstavit kolikrat to slysim behem pul hodinove jizdy a rikam si nechci ted jet nikam dal). Zastavil jsem a vypl motor,vytahl klic ze zapalovani a tak minutu to ten zvuk delalo,potom se ozvala zase jakoby rana a ticho. Nastartoval,radio uz nehralo vubec ale ten hnusny zvuk ano :-( je to k zblazneni behem jizdy. Zkousel jsem pojistky,ktere jsou k radiu (F19) vypada ze je v poradku,F18 nebyla. Vunec netusim co s tim. Vidim to asi na servis ,ale jeste predtim jsem se chtel zeptat,jestli se s tim nekdo nesetkal,treba to bude jen nejaka pitomina.

 

Dekuji za odpovedi a pripadnou radu.

Odkaz ke komentáři

Dekuji za odpoved. Zkusim tu diagnostiku :-) kdyby to bylo koncakem,kdyz vypnu radio tak by zvuk mel prestat ne? (zkusim jeste vytahnout pojistku k radiu schvalne). Mel by zvuk(lupani jak ze zapalovace s el.jiskrou) zacit zase po zapnuti radia.. Kdyz vypnu motor a vytahnu klice,zvuk tak pul minuty jeste zni pak zarachoti repraky a zvuk ustane,znovu se rozezni po nastartovani, takto kdyby to bylo koncakem by se to tedy mohlo chovat jo?

Dam pak vedet cim to bylo az to vyresim popr. servis :-) kdyby se to stalo nekomu jinemu aby vedel :-)

 

Zatim diky,mej se:-)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...