Přejít na obsah

Onboard kamera


Doporučené příspěvky

přesně tak, legitimní dva pruhy, když pominu, že do levého přejel ještě přes plnou, tak neprovedl vůbec nic, naopak, myslím si, že ten s Octou porušuje předpisy, levý pruh je mimo obec na předjíždění, což evidentně nedělá, pravidlo zipu u nás nezná každý druhý řidič, je zajímavé, že za hranicemi se zipuje klidně v 90 km/h

Odkaz ke komentáři

Znám to tam velmi dobře, každý den tam jezdím. Jenom v pátek odpoledne jedu oklikou. Všichni jak dementi stojí v pravým, který čumí kolikrát až do R43 a levý čistý. Na 99% , kdykoliv jsem začal používat levý, se objevil podobný viz. video.. Raděj jedu jinak, už na to nemám nervy :)

Odkaz ke komentáři

Ten s kamerou je jasně v právu. Jak byste to na místě řešili? Mě by ten kokot v Octávce pěkně nasral, zvlášť tím fakáčem. Asi bych měl chuť to do něj napálit (kdyby mi nezáleželo na mém autě) nebo si to vyřešit ručně stručně. Ale s tím nemám dobré zkušenosti... Další možnost je poslat video na dopravku, ať mu dají pokutu. Ale spíše by to chtělo nějak preventivně vyřešit poučenost řidičů, zdá se mi, že by bylo nejlepší, dělat každých pár let znovu autoškolu. Kdyby aspoň třeba v televizi takové video občas ukázali a vyjádřil se k němu policajt, že v právu je ten brzděný a ne ten, co ho brzdí. Navíc se sere do práce policie.

Taky mě docela serou lidi, co stojí na výjezdu z široké jednosměrky na pravé straně a odbočují doleva. Já jedu podle předpisů a zastavím vlevo od něj, a samozřejmě, když se na něj podívám, tak na mě ukazuje, co jako dělám, že jsem já blbec. Tohle dělám strašně rád, směju se jim, jak jsou sami blbí.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Taky mě docela serou lidi, co stojí na výjezdu z široké jednosměrky na pravé straně a odbočují doleva. Já jedu podle předpisů a zastavím vlevo od něj, a samozřejmě, když se na něj podívám, tak na mě ukazuje, co jako dělám, že jsem já blbec. Tohle dělám strašně rád, směju se jim, jak jsou sami blbí.

Tak tohle dělám pravidelně v Turnově na sjezdu z dálnice.. Nejhorší je, že to tak dělaj i autobusáci, přitom tam místa je dost, takže si fakt nemusí nadjíždět..

Odkaz ke komentáři

Ten modrej fakulín vlastně vytvořil překážku plynulému provozu, když do pruhu najel a nepokračoval v jízdě. Kdybych seděl v tom červeném vpravo, tak dojedu kolonu a vyprdnu se na něj. Myslím, že ten v oktávce nejednal správně, akorát má asi malýho pinďoura a léčil si komplex.

Odkaz ke komentáři

strah je ku.wa no :D vsadim se že by ihned uhnul zpatky do pruhu ;)

 

to je ono proč by takove veci rad použival (ne zneužival!!!) ale jak je tam zacpa tak hned hrozi že tam negde muže byt policajt a jelikož je to dost prehledny usek tak nevym jak bys dopad s tema houkačkama :P

Odkaz ke komentáři

konečně jsem zkouknul i video ;) ten v tý OII je dobrej magor a já bych asi vylez z auta a šel si to s ním vyřídit ručně :P to se jen tak nevidí, je to normální jízda ve 2 pruzích mimo obec, čili pro předjíždění a na konci platí pravidlo zipu... dement!

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 11 měsíců později...

Nesnáším takovýhle lidi... Co si myslej, že sežrali šalamounovo ho**o!!! Si ještě pamatuju jak jsem vyndal frajera z auta za to, protože mi to tam poslal takovým stylem, že jsem ryl čumákem v zemi. Dostal hlavou o nárazník :lol: . A už delší dobu maják v autě mám dřív jsem měl s zapínáním na něm viz - Maják I ten jsem prodal a teď mám ten co se zapíná u cigaretový zdířky viz - Maják II a člověk si občas blikne kde potřebuje. Určitě s tím nejezdím na červený a podobný věci, ale občas se to hodí. Třeba když se mi tenkrát začala babička dusit v autě to se to hodilo hodně... :huh:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...