Přejít na obsah

Výfuk na Octavii, koncovky, laďáky


DuDe

Doporučené příspěvky

Lidi poradte jakej pěknej výfuk by se hodil na octavii combi . Prošel jsem už spouty fotek , ale nenašel jsem nic co by se mi líbolo . Nechci nic extremniho aby z toho nebylo votuzidlo .

Chtěl bych to čistě z estetickyho hlediska , mám totiž naftaka .

Klidně i duplex .

Kdyby jste hodili nějaký fotky vašich mazlů .

Mám představu asi takovou , hlavně aby byl nějak zapasovanej do nárazníku . Páč aby mi něco vyselo pod autem to fakt ne .

 

Dík

Odkaz ke komentáři

Tak jestli to neresis,tak pak je kvalitnich vyfuku dost..Koukl bych po Supersprintu,Jetex Fotrex,Miltek,Remus,Ulter atd..Tam urcite bude v nabidce nerez oval..Nebo bych nechal neco udelat na zakazku....

Pak se taky da sehnat koncovej tlumic do 3tis a to od Ceskyho Laityngu..I design je peknej,jen ty strasny vygravirovany loga na tom..... :palec::blink: ...s kvalitou netusim,jak na tom jsou..

Upraveno uživatelem Martyp
Odkaz ke komentáři
Tak tady to je.... Mám to dělaný podle přání takže pokud mě tam nikdo nesledoval tak bych měl mít ZATÍM originál :P

 

Tojo. Respekt! Ujde to.

 

Já zastávám názor že pokud nemaš zadni RS naraznik kterej ma pěknej vyřez pro tu RS koncovku nebo další jako má Zabiak tak tam prostě nic nervu. Ono to potom trčí jakoby prostě zespodu z narazníku a snaži se to vylist nahoru a to se mi vubec nelibi.

 

Pokud chceš vyfuk, tak si nech udělat nebo si udělej potrubí o větším průměru už od svodů, a pokud mas TDI tak tu trubku nakonci namiř dolu a nech ji schovanou (viz práce Octaviuse). Nebudeš mit zasranej naraznik od sazí. A né machrovat z koncovkama :P

 

Ja kdybych dělal něco z vyfukem tak tady na moravě zajedu do www.ncpower.cz a necham si to pozohybat, po cele délce jenom 6cm trubka, nic vic. Cena cca 6k.

Upraveno uživatelem pointfrost
Odkaz ke komentáři

Tak zadní RS jde udělat z klasickýho pokud vim (někde jsem na to viděl prodávat šablonu) tak se liší akorát tim výřezem. Já si to právě nechal dát takhle pod náraznik schválně nechtěl jsem dělat zářezy do původního, protože tam půjde brzo jinej tak jsem chtěl mít v garáži náhradní náraznik kdybych se náhodou někdy líbil jinýmu autíčko až tak, že by mi dalo pusinku :palec:

Upraveno uživatelem Sentinel
Odkaz ke komentáři
Tak zadní RS jde udělat z klasickýho pokud vim (někde jsem na to viděl prodávat šablonu) tak se liší akorát tim výřezem. Já si to právě nechal dát takhle pod náraznik schválně nechtěl jsem dělat zářezy do původního, protože tam půjde brzo jinej tak jsem chtěl mít v garáži náhradní náraznik kdybych se náhodou někdy líbil jinýmu autíčko až tak, že by mi dalo pusinku :pivo:

 

pusinku :palec: :palec: a zamačknul do tebe svůj motor :lol:

Odkaz ke komentáři

Nejak mi nejde pod oko o že na oktě není vidět výfuk . Bez něj je ta prdel taková prázdná , proto nějakej pšknej lauf . Samo že ne žadnej extrem .

Nevýhoda bude v tom zasranym zadku od sazí , ale to zas není taová hruza . :palec:

 

carlos : Hele tohle se mi dosti líbí . Kdyby se tak udělaly zářezi do toho nárazníku , tak bych do toho i šel .

 

Co by mi na to mohli říct policajti nebo na STK , kdybych udělal vyřezi na ten vejfuk ? Něco jako že jsem narušil zadní nárazník nebo tak ? ? ?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...