Přejít na obsah

Výfuk na Octavii, koncovky, laďáky


DuDe

Doporučené příspěvky

Drobny dotaz. Mam doma UNI vyfuk oval DTM, mel jsem ho rok na aute, ale pak to sdelal, mam chut ho dat zpet, ale nebude me za to policie CR davat pokuty, kdyz nema homologaci? Prece jen je to jine kdyz jedete ze seriovym vyfukem "potichu" a pak jedete s ladakem ktery dela kraval. Na stk bych ho asi sdelaval.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

čau,kamarád měl DTM na octě a jeden takový orgán ho kádroval cosi o klapce pokud je vývod výfuku nahoru(jedině ho prý otočit dolů :D ).

-takže ti radím....buď dražší variantu Layting nebo je levnější Ulter Sport a raději nedoporučuji DTM :palec: mě osobně se ani moc nelíbí pokud nejsou zapasovány do nárazníků.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 10 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...

Mam takovej dotaz ma tady někdo nejake zkusenosti s výfukem co bude opravdu fungovat a nebude jen na vzhled??Kamos mi rikal ze se na TDI necha udelat vejfuk co udajne prida 10kw,ale vyroba je jen v auglii a cena je kolem 30tis.Tak mi zajima jestli někdo nemá třeba levnejsi a funkcni variantu třeba tady z cech :huh:

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...
  • o 5 týdnů později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Zdarec chlapi, nemáte někdo zkušenost s výfukem od Invidie ?? Zajímá mě celkem jestli ten jejich univerzální typ se v poho vejde, nebo jestli je nutná nějaká úprava karoserie nebo výfuku ;)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o rok později...

Skusal niekto rozrezat koncovy tlmic, vsetko z tade vyrezat a dat len trubku ?? pripadne dierovanu a okolo vatu ?? malo by to pekne zmenit zvuk, ako u ladeneho tlmicu.. pripadne pouzit na koniec priechodzu koncovku/rezonator ?? nechcem davat cistu ruru(STK,certifikat,hluk) poradne ak mate skusenost, 1,9tdi asz

 

pre inspiraciu http://www.audi-sport.net/xf/threads/amazing-result-from-mufflerectomy-tested-on-dyno.203726/

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...

Skusal niekto rozrezat koncovy tlmic, vsetko z tade vyrezat a dat len trubku ?? pripadne dierovanu a okolo vatu ?? malo by to pekne zmenit zvuk, ako u ladeneho tlmicu.. pripadne pouzit na koniec priechodzu koncovku/rezonator ?? nechcem davat cistu ruru(STK,certifikat,hluk) poradne ak mate skusenost, 1,9tdi asz

 

pre inspiraciu http://www.audi-sport.net/xf/threads/amazing-result-from-mufflerectomy-tested-on-dyno.203726/

Tak toto by aj mna zaujimalo... ale bez vaty :D
Odkaz ke komentáři
  • o 4 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...