Přejít na obsah

Biela O²


Doporučené příspěvky

Vďaka za pochvalu :) Ja si nemôžem pomôcť,ale na tých tvojich fotkách sa mi zase viac páčia,keď sú tie lišty čierne :rolleyes: Asi chce každý to,čo nemá... :D Ja som sa tým bielym lištám spočiatku bránil,ale postupom času som tomu prišiel na chuť a so za to aj celkom rád. Len keby biele OII s nastriekanými lištami nestretávam častejšie ako tie s čiernymi...

Odkaz ke komentáři

Jop,chcelo by to aspoň predný RS nárazník - ale FL určite nie - toľko peňazí do auta už určite nenarvem - keď si zoberiem že za 250€ by som mal niekoľko dielov od teba + ešte držiaky na svetlá,blatníky spolu s úchytmi,úchyty nárazníka,výstuha pod masku,možno aj konektory pre svetlá - to je minimálne ďalších 200€.

Mezonek - ja by som si vo PS upravil spodky nárazníkov do bielej a lišty by som dal do čiernej lesklej. Mne sa aj táto kombinácia páči :)

Odkaz ke komentáři

Keďže stále premýšľam nad zmenou farby podsvietenia v introši a stále sa neviem rozhodnúť,tak sa spýtam na názor... Podsvietenie displeja columba by malo byť také ako na obrázku,ale stále neviem do akej farby dať tlačidlá na ňom + akej farby dať podsvietenie kúrenia/klímy + ovládače ASR + TPM. Napadlo mi dať podsvietenie columba do červenej + na bielo osvetliť časti pre vkladanie CD a SD karty,ale nie a nie sa rozhodnúť,čo urobiť s ovládačmi pre kúrenie :wallbash: Budíky by mali byť v bielej + modré ručičky,vypínače na okná+ovládač svetiel+zrkadlá+ovládač intenzity podsvietenia+ovládač zamykania v červenej,zapaľovač v bielej a prípadné podsvietenie koliečok výduchov kúrenia tiež v bielej a prípadná lampa zo superba v bielo-červenej (krajné tlačidlá biele a stredné tlačidlo v červenej)... Sú vítané všetky názory,čo urobiť s celým stredovým panelom vrátane kúrenia :ph34r:

post-6306-0-03417700-1424213369_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Gracho: určitě nekombinuj 3 barvy... já tež předělávál a dáváal jsem červenou a bílou, a jsem spokojený... modrá by v tom udělal bordel :)

 

kdysi jsem ti sliboval fotky, uplně jsem na ně zapomněl, kvuli škole :(

 

je to ještě s puvodním streamem, dneska mám columba, a ten je zatím zelený :)

post-171-0-99215300-1424253420_thumb.jpg

post-171-0-35107200-1424253457_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Nad kombinaci bilé budíky a modre rucicky jak ma Golf R jsem taky premyslel, ale tlacitka bych nechal zelene. Ty cervene tlacitka nejsou spatny, ale ke skodovce mi to nejak nesedi, ale to je otazka nazoru, kazdopadne ta kombinace neni spatna a VW ji pouziva v modelech R a nikomu to jako kolotocarina nepripada ;)

Odkaz ke komentáři

Mne sa tá zelená kombinácia páči,ale keď nahodím späť RS podklad budíkov,tak tam je veľmi veľa červenej v poli otáčkomera a tá mi k tej zelenej nepasuje. Keby zase zmením len farbu budíkov na modro-bielu,tak by sa mi zase nepáčila tá kombinácia modrej na budíkoch verzus zelená na ostatných ovládačoch. Modré ručičky chcem aj hlavne kvôli tomu,že predfl displej maxidota je ladený do takej farby s nádychom modrej/fialovej :ph34r: A ešte keď si zoberiem,že by sa mi dostala do rúk lampička zo S1,tak tá má červené difúzne osvetlenie a to sa mi dosť bije s tu zelenou :wallbash: Tá červená sa mi tiež nepozdávala v Octavii,ale myslím že to je len o zvyku... Postupne ako som si ju tam začal predstavovať,tak to už ide :D

Odkaz ke komentáři

Na niečom som už začal asi po tretíkrát pracovať,tentokrát už ale úspešne :jager: Fotka je zatiaľ len z mojej izby... Bohužiaľ zelená ledka podsvietila tie koliečka na takú škaredú zeleno-bielu farbu :wallbash: Skúsim ešte zohnať vysoko svietivé biele ledky,ale moc tomu nedávam že by z toho vznikla pekná biela farba :unsure:

post-6306-0-35619200-1424467454_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Mne sa tá zelená kombinácia páči,ale keď nahodím späť RS podklad budíkov,tak tam je veľmi veľa červenej v poli otáčkomera a tá mi k tej zelenej nepasuje.

 

A co u těch RS budíků udělat bíle podsvícený ciferníky a zelený jenom ručičky. Takhle bych to chtěl já a podle mě ideál. Ta zelená ke škodovce patří.

Odkaz ke komentáři

Tak tu sú úpravy,s ktorými som zabil celý víkend :wallbash: Na lampičke bolo bohužiaľ pokazené jedno tlačidlo a čítacia lampička neustále svietila - rozobral som ju a nakoniec stále svietila aj druhá čítacia lampička :lol: S týmto som sa hral asi 4 hodiny,potom som to vzdal a neskôr som sa tomu vrátil a nakoniec sa mi podarilo prísť na princíp,akým vlastne funguje ten spínač :jager: Osvetlenie koliečok mi dalo tiež teda zabrať,ale nakoniec som si s tým tiež poradil :ph34r: Zatiaľ je hotová len ľavá strana a odkladacia schránka v palubnej doske. Do spolujazdcovho ofuku sa pustím hádam budúci víkend...

post-6306-0-34895800-1424636747_thumb.jpg

post-6306-0-01858600-1424636817_thumb.jpg

post-6306-0-18849300-1424636858_thumb.jpg

post-6306-0-30194700-1424636880_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Čo ti poviem,inšpiroval si ma aj s Lubom :pivo: Po vyše ročnom hľadaní sa mi konečne podarilo nájsť používanú lampičku v obstojnom stave a aj za celkom dobrú (normálnu) cenu,tak som dlho neváhal... A s tým podsvietením to vyzerá tak,že nakoniec bude všetko červené+budíky biele a možno aj s červenými ručičkami,ešte uvidím...

Odkaz ke komentáři

Takže po prezretí Marovho podsvietenia sa mi v hlave zase búria myšlienky s kombináciou farby :wacko: Teraz mám zase v hlave predstavu dať všetko do bielej a červené nechať len koliečka výduchov,difúzne osvetlenie a dať červené ručičky. Len či zase nebudú tie červené koliečka ako päsť na oko...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...