Přejít na obsah

tlumice a vse kolem nich


Guest houmik

Doporučené příspěvky

V 23. 8. 2019 at 22:28, Konny napsal:

Normalne v pohode, ale kdyz vzadu sedi 2 nebo 3 lidi a mam treba jeste naklad v kufru (50-100kg), tak se zadek uz dost houpe, ale s takovym zatizenim se houpat asi bude i novy podvozek...

Ten zadek ti podle me Peto nejak sedi, mel by byt nastejno s predkem...

Třeba je to jen chyba měření, nebo ty dětský sedačky, nevím, neřeším. Auto se chová normálně. Samo už není tak pevný, jak bylo, ale nic, co by vadilo.

Odkaz ke komentáři

menší dotaz ,kdybych chtěl jsem měnit horní uložení bez sundání tlumiče,což je práce 10 min ,jenže samozřejmě u řidiče to jde ,ale na druhé straně to prostě díky delší poloose nesvěsím tak dolů.Není na to nějaký fígl,vím že mohu povolit poloosu stejně budu měnit celá ramena při jednou,ale zda to někdo takto nedělal,bez vyndání poloosy???

Odkaz ke komentáři

Vše necháš na těhlici a vytáhneš komplet.1x rejdový čep,1x poloosa a 3xšrouby na čepu,brzdič a nahoře matka tlumiče. Práce na 10min. Na pravo by jsi stejně musel nejprve použít stahovák pružiny a máš dost omezený místo.

Nevymýšlej blbosti.

Nauč se dělat geo motoru výfukem laparoskopicky.

Odkaz ke komentáři
před 4 hodinami, heavenupsid napsal:

Já vím,že je to asi sci-fi,ale to je první co mě napadlo stím uložením,když my řekl,že je větsí.Budu muset zajet někam jinam a nechat to zase rozhodit.Asi dle mého názoru nejlepší řešení.Mechanik co my to dělal,řekl že to je normální,ale mě to přijde jako blbost.Nevím,jestli to blbě poskládal "jestli to vůbec jde",ale někde chyba asi je.Jsem laik,ale myslím,že kdyby byla pružina unavená,tak je to spíš níž níž výš ne?Ale nejsem odborník.

já tam dával také  Lemforder a výška ok, Uložením to není. Měnil jsem za staré TWR a bylo to o 1cm sedlé,prostě vymačkaný....Uložením to není,leda blbou montáží,blbě poskládané,nebo otočené něco,jinak to není možné pokud pružiny jsou původní....

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • olisoft changed the title to tlumice a vse kolem nich

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...