Přejít na obsah

Kajman - Černá Perla


Doporučené příspěvky

Nic náročného, odřežeš nožíkem ty roztavené plastové hlavičky, rozděláš.

Při skládání jsem do každé té "trubičky" sekunďákem vlepil obyčejnou hmoždinku prům. 6, a pak sešrouboval 3,5 mm vruty. Jen je potřeba si hlídat hloubku těch trubiček, je různá.

Ale to uvidíš sám, je to v pohodě.

Původní verzi tapeců jsem měl takto chycené 2 roky a drží jak helvétská víra

Odkaz ke komentáři

Jj tak to chápu já jen chtěl říct že by ten ss měla mít každá octavia už v základu taky nejsem žádnej audiofil jen mě prostě zklamalo to že s novým bolerem si jednotka zesilovače nevěděla rady takže nešel zvuk atd atd holt budu muset dat colombuse a bude klid :) .

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Tak auto konečně dostalo (skoro) komplet repas podvozku, všechny tlumiče, vepředu silentbloky ramen, stabík, tyčky stabíku, tyčky řízení, kuláče, vzadu tyčky stabíku, silentbloky stabíku, horní ramena...

Dodávka dílů kdo jiný než jELDA, klasicky skvělá spolupráce, vyspecifikoval podle VIN, dodáno, doladěno...

Sice je to pálka, ale pocitově úplně jiné auto.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Čau , taky jsem ti poslal SZ, potřeboval bych poradit s tím forychtungem na lisování nýtovacích matic. Už to mám jakš takš vyrobené , ale nevím , k čemu tam slouží ta pásovina, co ji máš pod tím jedním klíčem. Jaké nejlíp koupit ty matice , s kruhovou hlavou , nebo zapuštěnou.Hliník , nebo ocel ? . Prosím tě , když tak , hoď mě nějakou cenou radu do SZ :-) , díky Petr

Odkaz ke komentáři

Peťas: podrobně vysvětleno v SZ, ta pásovina slouží jako základna, aby ta velká matice, co roztahuje přípravek a nýtuje matici, se netočila přímo o plech do kterého se to nýtuje. Nýtovací matice mám hliník se zapuštěnou hlavou, ale i s kruhovou hlavou by asi nebyl na stahovačku problém

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 3 roky později...

Díky za pochvaly. Černá je NEJ, kdo ji má, ten to ví smile.gif

 

Dokončená úprava osvitu kufru. Místo původních 5W5 (?) žárovek LED moduly 2x21 20000 mcd, vlastní výroba.

attachicon.gifP1010058.JPGattachicon.gifP1010059.JPGpost-494-1248781186_thumb.jpgattachicon.gifP1010079.JPG

 

A poznatek - O2 "nehlídá" žárovky v kufru, takže LEDky svítí i bez paralelních odporů. Koho zajímá, jak na to, mrkněte sem:

attachicon.gifLED_modul_O2_kufr.pdf

 

Čau, dovolil jsem si využít tvého návodu a opičil jsem se po tobě, tady je výsledek... ;-)

post-47960-0-42334600-1487790079_thumb.jpg

post-47960-0-51779500-1487790179_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...

Signalizace zámku zpátečky pro roztržité jako jsem já smile.gif:

Už mne pěkně štvalo, jak zapomínám odemknout zpátečku a to věčné strartování "nadvakrát" ... tak mě napadla taková malá signalizace. Princip: supersvítivé červené diody napájené spínaným (+) přes mikrospínač, který je sepnutý při zamčené zpátečce. Tj. zapnu zapalování a uvidím, že mám zamčeno. Odemknutím zpátečky vše zhasne.

 

Provedení - vhodně zabudovat mirospínač s páčkou, diody jsem "zavrtal" do plastového krytu pod budíky, tj. nebudou vidět napřímo, ale odrazem od plexi krytu budíků. Celé bude přelakováno.

attachicon.gifP1010211.JPGattachicon.gifP1010213.JPGpost-494-1251442797_thumb.jpgattachicon.gifP1010216.JPG

attachicon.gifP1010218.JPGattachicon.gifP1010219.JPGpost-494-1251443024_thumb.jpgattachicon.gifP1010249.JPG

attachicon.gifP1010250.JPGattachicon.gifP1010252.JPGpost-494-1251443091_thumb.jpg

 

 

Čau, můžeš z tohoto zpracovat nějakej návod..?

Jaký materiál jsi použil, (diody, odpory, z čeho jsou ty distanční kroužky na ty diody, atd.) a odkud jsi vzal to spínané plus...

 

Zajímá mě to a tak bych si to s tvým svolením chtěl taky nějak takto udělat, už mě sere, že nastartuju a zjistím, že mám zamčenou zpátečku...

 

Lampičky do kufru jsem stvořil dle tvého návodu a jsou super (svítí jak prase)...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Neskutečné :biggrin::biggrin: si fakt šílený ale konečně sem našel vlákno které sem celou dobu hledal a kdo si fakt HRAJE!!! 
Jinak se taky chystám na "tohle" podsvícení, od doby co jsem měl O1 už uplynula nějaká doba tak doufám že jsem ještě nezapoměl jak se drží pájka :biggrin::biggrin: 
Jediný rozdíl je že to dělám z LED pásku ale díky za inspiraci co vše se dá osvětlit pro větší komfort při jízdě :palec: 
Do nějaké změny svícení budíku a podobné kravinky jako třeba ručičky budíku a tak se pouštět nebudeš ? 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...