Přejít na obsah

rada na chip


ciimaa

Doporučené příspěvky

Zdravím

 

chci se zeptat jestli nevíte kdo kvalitně čipuje motory ?? ale okolí Mostu ??? :lool: takže spíš poradí ty z ústeckého kraje :D

 

a ještě radu nakolik si to mám nechat max. chipnout aby neodělal motor za rok nebo za 2

 

já mám 1.9TDi 81kw :o

 

a když sem tak koukal po foru tak sem si všiml že uživatel HOUMÍK má ten samej motor a má to chiplí na 105kw a je spokojen a má už to 2 roky ;)

 

Děkuji za radu :lol:

Odkaz ke komentáři

o tom TDIFUN vím ale moc daleko proto sem se ptal jestli nikdo neví o nikom okolí mostu :palec:

 

Dakie - Děkuji za radu :palec:

 

culda - tak šup šup na dieselpower :lool: a pak se pochlup mě to bude trošku trvat sem deně v práci do 17:00 tak než se najde čas u mě čas taky ty to budeš už mít určitě :lool:

Odkaz ke komentáři

Ja mam chipovano od moravia-tuning. :palec: Nikde jsem to tu jeste nepsal, tohle je prvne.

 

http://moravia-tuning.cz/

 

Delal auto nejen me a vsichni jsou spokojeni, ja teda na 100%. Zaloha softu, ochota. Spolupracuje s nim jedna autodila v CK. Myslim, ze jedno auto od nich je videt kolikrat i na sprintech (stribna Fabia hatch). Nechci tu delat nejakou reklamu, nechtel jsem tu o tom driv psat, abych nekomu nedoporucil neco spatnyho, ale mam to v aute skoro rok a je to bez problemu.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o měsíc později...

Když bych chtěl hodně kvalitní chip šel bych do dieselpower :) každopádně si se ptal ještě na kolik to jde chipnout mám stejnej motor a na jaře se nato chystám a 96kw to by byl masakr a 105 ještě větší ale nechci aby zamnou byl takovej dým že ten kdo pojede zamnou musí zastavit pač nic neuvidí :D

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...

Zdravím

 

chci se zeptat jestli nevíte kdo kvalitně čipuje motory ?? ale okolí Mostu ??? :lool: takže spíš poradí ty z ústeckého kraje :D

 

a ještě radu nakolik si to mám nechat max. chipnout aby neodělal motor za rok nebo za 2

 

já mám 1.9TDi 81kw :o

 

a když sem tak koukal po foru tak sem si všiml že uživatel HOUMÍK má ten samej motor a má to chiplí na 105kw a je spokojen a má už to 2 roky ;)

 

Děkuji za radu :lol:

 

Ahoj chipovani a dobry hodnoceni ma Pan Votruba z Duchcova,mamin bracha jsi tam nechal u neho chipnout uz 2 auto a jen spokojenost chce za to 3500,-

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...