Přejít na obsah

Turbo na kazdy den


Doporučené příspěvky

Ahojte
Moja Octavia je MR 2009, 1,4 TSI Ambiente + interier Dynamic Silver, 17" disky Pallas, Swing, AFS xenony...

Upravy:
- uplne vsetky ziarovky (okrem hlavnych svetlometov) vymenene za LED

- kozeny 3-ramenny volant z Octavie 3

- budiky z Octavie RS

- RS prahove listy, RS znak na packach sedadiel, RS pedale
- opierka lavej nohy z Golfa GTI
- RS kridlo + BT race spojler
- difuzor zadneho naraznika zo styling kitu + dvojita koncovka vyfuku
- odstranene oznacenie TSI a Octavia
- RS predny naraznik + BT race spojler
- vypln masky mriezkou v style RS + lakovanie lesklou ciernou
- gumove testenie pod kapotou + izolacia kapoty
- parkovacie senzory vpredu a vzadu
- viecko oleja z Lamborghini Gallarda
- tmavo sive krytky skrutiek nahradene ciernymi
- kratky prut anteny z MR 2011
- tienidla Milotec na zadnych bocnych oknach
- LED zadne svetla
- disky 8x19" BBS CH s pneu 235/35 R19 Continental Sport Contact 5p Motec Ultralight s pneu 235/35 R19 Michelin Pilot Sport 4S

- 10 mm podlozky H&R vzadu

- odstranene predne a zadne zasterky
- chromovy ramik klimatizacie a hlavica radiacej paky z Yetiho FL
- napis Skoda a nove znaky
- leskle cierne B stlpiky kryty spatnych zrkadiel

- plynova vzpera na otvaranie kapoty

- zníženie -35 mm H&R

Plánovane úpravy:
- mozno chip ABT alebo MTM

post-459-1305292647_thumb.jpg

post-459-1305292659_thumb.jpg

post-459-1305292667_thumb.jpg

post-459-1305292679_thumb.jpg

post-459-1305292688_thumb.jpg

post-459-1305292696_thumb.jpg

post-459-1307120815_thumb.jpg

post-459-0-15621100-1344974069_thumb.jpg

post-459-0-81601500-1344974968_thumb.jpg

post-459-0-20414000-1359987370_thumb.jpg

post-459-0-30542600-1398286122_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Vdaka za pozitivne ohlasy :wacko:

 

Sinius: na dlhsich trasach (okolo 400 km) je spotreba medzi 6,2 - 6,4 bez zapnutej klimy, gumy 225. Dlhodobu mam myslim 7,1 - ale musim to overit :D Autom jazdim prevazne v meste - spotreba 8,5 a viac...Kazdemu mozem tento motor vrelo odporucat - ale keby som si znova kupoval novu Octaviu, uz by som ho nebral - dalsia by bola na 99% benzinova RS :(

Odkaz ke komentáři
Vdaka za pozitivne ohlasy :)

 

Sinius: na dlhsich trasach (okolo 400 km) je spotreba medzi 6,2 - 6,4 bez zapnutej klimy, gumy 225. Dlhodobu mam myslim 7,1 - ale musim to overit :palec: Autom jazdim prevazne v meste - spotreba 8,5 a viac...Kazdemu mozem tento motor vrelo odporucat - ale keby som si znova kupoval novu Octaviu, uz by som ho nebral - dalsia by bola na 99% benzinova RS :)

Vitaj CJ :D Dobra volba po 1,8 :)

Odkaz ke komentáři
oktavka krásná ten spoiler vypadá dobře až tam budou lepší kola a bude to níž tak to bude šupa :)

JJ, disky a podvozok su povinnost, to je jasne. Dojazdim tieto letne gumy a z Pallasov budu zimaky.

V sirsom vybere mam tieto disky:

3390305211_3ba9eb9bd8.jpg

69473865.jpg

ozultra_omg_02.jpg

picupload-tazman-16925-4584.jpg

GTI4.jpg

23i7ygy.jpg

 

Mam dost variabilny vkus :) aj ked mam pocit, ze tie posledne by boli na mojej ukrutne dobre :D

Odkaz ke komentáři

Ja by som bol za tie predposledné disky,sú parádne.Čo sa týka premeny,náraník jej pristane,ale ten spojler by som tam už nedával,na mňa pôsobí dosť rušivo,nakoľko nenadväzuje plynule na nárazník.

Keď si dal krídlo,hodil by sa aj RS nzadný nárazník aj keď ten prelis ako je na prednom nemá,ale krídlo ten zadok opticky zvyšuje a origo nárazník jak by dal(viem že si tam investoval do difúzora),ale chcelo by to niečo čo by ho ťahalo dolu,tak ako "ťažký" RS nárazník,ktorý nie je tak podseknutý ako origo nárazník,ale v podstate je to vidieť iba z boku.

 

Čo sa týka pneumatík,tak na to si počkáš kým ich zoderieš,však vieš že mám také isté k tomu ešťe ťažší motor,na pneumatikách mám cez 25tis. a stále majú 5,5mm,akoby z nich ani neubúdalo.

Odkaz ke komentáři

Vasekk: Tie BBS pre audi tiez sledujem, velmi sa mi pacia, ale niekde som cital, ze su ukrutne tazke. A potom je tu problem s TUV/ typovym listom...

Niki:myslim, ze moje Potenzy maju 5 a 6 mm... Ale to sa uz neda pocuvat, normalne sa hanbim, ked niekoho veziem, nadalsi rok s tym uz seknem :angry:

 

Tu je vysvetlene (toho, co pisal Niki), ze preco nemam zadny RS naraznik:

porovnanie.jpg

Odkaz ke komentáři

Však vieš sám som to zažil,ale to zbrúsenie naozaj veľmi pomohlo,mám na nich od brúsenia skoro 6000km(po 5tis. som gumy prehadzoval) a stále je v aute ticho a moje hučali teda fest brutálne.Hučí iba ten posledný rad a tie gumy je naozaj škoda vyhodiť,lebo inak ich jazdné vlastnosti a aj spotreba na nich sú vynikajúce.

 

Ten nárazník,ja viem,že kôli tomu prelisu,ale asi by som prelis ožalel,ale je to iba detail,ale každopádne upravuješ auto ty a nie ja :D .Keď tam hodíš tie krásne 18,alebo 19 kolieska + športový podvozok bude to husté aj s klasikou :angry: .

 

Aj tieto sú pekné,akurát že neviem aké veľkosti sú z nich.

post-313-1305639622_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

taky se priklanim k OZ Ultralegerra,to jsou nadherny kola,mit prachy,uz je mam na kare! :D A nebo ty BBS presne..A ty co dal Vasekk zrovna tak.. :D

 

Hergot Vasku, precist si tu tvuj prispevek o tech 19" ultralegerrach pred mesicem a pul,byl bych kurevsky nahlodanej! :angry:

Upraveno uživatelem Martyp
Odkaz ke komentáři
Vdaka. Mne sa ten spojler paci hlavne priamo spredu, neuveritelne to vizualne znizuje auto :D Aj ked uznavam, z niektorych pohladov to moze posobit rusivo...

Ahoj no musím uznat moooc pěkné, a koukám, že máme skoro stejný nápad :angry: To přední lízátko na ten nárazník je super také by se mi líbilo, hoď mi nějaký info kde jsi ho sehnal :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...