Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Cjoctavian

Turbo na kazdy den

Recommended Posts

Ano, zatial sluzia vyborne. Ziadne blikanie (narozdiel od tych, LED sufitiek, ktore boli kupene zo Superskody - vraj priamo navrhnute pre O2 - po par sekundach horuce, ze sa nedaju ani drzat v ruke + blikaju)...

Po velmi dlhej dobe mam zopar (servisnych) noviniek:

1, preventivne vymenene rozvody (original Skoda)

2. vzadu nove silentbloky, dorazy, loziska (SKF) a urobena 3D geometria

3. dezinfekcia klimy + filter Mann

4. novy volant (perforovana a siva koza + plaketka Superskoda)

5. cierny napis Skoda

20180731_151545v.jpg

20180731_151553v.jpg

z.jpg

Nova sezona, nove disky 8x19 ET48 s hmotnostou len 8,4 kg a nove pneu Michelin Pilot Sport 4S v rozmere 235/35 R19.

PS: pred mesiacom sme oslavili este len 70 tkm :)

19.jpg

19a.jpg

19b.jpg

70.jpg

odvazna farba kolies akurat velke brzdy chybaju teraz este viac :) aj ja som dlho pozeral po ultralighty, ale nakonec som radsej zvolil OEM 19ky, neveril som ze dlho vydrzia na tych rozdrbanych cestach.
zadok mas nejak blbo vysoko :/

ako si spokojny s PS4S?

Farba - chapem, ze je to mierne kontroverzne, ale chcel som nieco uplne ine ako strieborne BBS (aj farbou aj designom)

Brzdy - su tam asi rocne komplet brzdy vpredu aj vzadu (ale len 280 mm), cize zatial neplanujem menit. A mam este aj tu smolu, ze su tam len 50 mm tlmice, cize by trebalo menit aj tehlice atd atd... a okrem toho mi nezvysuju neodpruzenu hmotnost :biggrin:

Zadok - je vysoko len na tych fotkach pri plechovom plote (mozno je to kombinacia prazdnej nadrze a toho, ze auto bolo cerstvo zo zdvihaku???). Dnes som to premeral a vpredu mam vysku od blatnika po stred kolesa 350 mm a vzadu 355 (vzdy lepsie, nez ako keby som mal " Hengearsch " :) Myslim ze je to takto OK - foto este na zimakoch...

PS4S: moj subjektivny dojem je, ze su velmi podobne na predosle Conti SC5P, len ze su podstatne tichsie

zim.jpg

280ky ti urcire nezvysuju neodpruzenu hmotnost, to je pravda,  vsak das hlinikove ramena, tehlice .

tie kolesa brutalne zvyraznia ake mas male brzdy , budes musiet to riesit :D

chujovina tazka. ja mam len 332, ale za 19kami su male. :) nechcel som vacsie, po 345kach som chcel nieco lepsie a lahsie a stalo to za to.

IMG_20190501_192550.jpg

image.png.69c5ab5b741778fa2b678032d31dd2fc.png

tak hadam to tak bude.

tiez som nechapal, maju starsne tenku vrstvu farby na vnutornej strane,  z ciernej urcite musia viac nalozit aby to aj nejak vyzeralo