Přejít na obsah

Tmavá šedá grafitka


Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...
  • o 7 měsíců později...

Tak jsem konečně sehnal a nainstaloval pořádný graf.equalizer Kenwood a vyhodil tu karikaturu equalizeru co tam byla. Je to výborná věc k tomu,že používám různé zdroje nosičů hudby protože třeba koncert z DVD je přebasovaný,MP3 má málo basů,rádio vyžaduje také jiné nastavení. Tak si nastavim různé křivky v equalizeru a uložím a pak jednoduše vyberu tu vyhovující. To kdyby se někdo ptal na co to tam mám.

post-273-1295721037_thumb.jpg

post-273-1295721054_thumb.jpg

post-273-1295721074_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
ako si zdvojil parkovacky v zadnych svetlach? Mas navrtane svetlo a vlozene dalsie ziarovky?

Do brzdovek jsem dal dvouvlákna a spojil s koncovýma parkovačkama drátkem. Prostě jsem přiletoval vodič na kontakt nosiče žárovek a propojil s dvouvláknovkou přímo na kontakt žárovky.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Přešel jsem na nový systém mytí a to- houba,jelenice,vosk želva PRYČ.

Vzal jsem to z gruntu-mycí:rukavice z ovčí kůže,šampon Autoglym PH neutrální,čistič laku:clay+Dodo Juice Born Slippy Clay Lubricant+Dodo Juice Lime Prime, vosk:Dodo Juice Purple Haze+spoustu mikrovláknových utěrek,Dodo Juice Red Mist Tropical Protection Detailer a aplikátory na vosk a pneu.

 

Taky jsem sehnal síťky do zadních oken-výborná věc na léto,drží i za jízdy.

post-273-0-65159600-1336942775_thumb.jpg

post-273-0-75530300-1336943142_thumb.jpg

Upraveno uživatelem ritchie
Odkaz ke komentáři

První mytí s čičtěním laku,leštěním mikroškrábanců, voskováním a čištěním disků a pneu trvalo asi 8 hodin s přestávkami. Ale teď to stačí jen umýt neutrálním šamponem ,utřít a lehce přelíznout detailerem a je to za hoďku a lesk jako blesk na půl roku zaručen tímto způsobem mytí.

 

Clony do oken má Milotec sice kvalitní,ale ta cena vražedná.Tak jsem sehnal tuto náhradu,sice neorigo ale jsou taky přesné do oken,síť kvalitní.Jsou sice na silné magnety ale drží dobře,snadná montáž i demontáž,drží i za jízdy.Jsem spokojen a cena třetinová.

Tady je odkaz http://www.x-shades.eu/?lang=cz&znacka=3&model=4&typ=24&facelift=1 Na té stránce si dej videoinformace a uvidíš vzhled na voze,montáž,postup,co to dělá za jízdy atd.

Já je koupil na Aukru za 749.

Čau.

P.S.Zdravím Neználka.

Upraveno uživatelem ritchie
Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...

Už několik předešlých let oktávka vyžadovala jen naftu a nějaký ten olej a filtry.A tak když v lednu na technický trochu remcali na volný puk v rameni-ale prošel jsem-bylo rozhodnuto. Bude repase nápravy i s brzdama.Taky se mě vlnily kotouče,sice trošku ale cítit to bylo.

Tak jsem to vzal z gruntu-těhlice z 1.8T ,kotouče 288 Ate,velké brzdiče

Tlumiče z RS,ložiska FAG

Puky plné z TT

a včechny čepy a silenbloky Lemforder

brzdové hadice,nové náboje kol....

Na závěr geometrie a brzdí to úžasně.


 



 

 

post-273-0-19391800-1433022674_thumb.jpg

post-273-0-02312100-1433022690_thumb.jpg

post-273-0-28295700-1433022722_thumb.jpg

post-273-0-55740200-1433022737_thumb.jpg

post-273-0-76071300-1433022838_thumb.jpg

post-273-0-05247100-1433022856_thumb.jpg

post-273-0-96723100-1433022872_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Další a jediné náklady po rozvodech bylo vyřešit horší teplé starty. Koupil jsem novou baterii s vyšším startovacím proudem což splňuje Exide.

Výsledek nula.Vyčištění starteru taky nepomohlo-má svý léta,tak jsem investoval do nového Valeo 11 zubů-2kw.

Výsledek je ohromující-starty teplé i studené na drc.

Právě jsem zjistil že mam propadlou technickou,tak jdu zjišťovat kde si necham túrovat motor.

post-273-0-93784100-1487523121_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Je vidět nádherná a velmi důkladná péče ! :palec: Moc chválím jak podvozek, velké brzdy tak i startér ! :palec:

Emise zkus pohledat, aby Ti to netůrovali. Taky by mi to bylo líto. Jsem rád, že tam mám známého a ten mi to šetří. Jinak jestli to není tajné, tak za kolik jsi sehnal velké brzdy a co stála jejich repase. Taky o nich uvažuju.

Odkaz ke komentáři

Na inzerci jsem koupil použité velké brzdiče i s těhlicema-bez nich to nejde za 2 tis. Ale dal mě k tomu novou sadu brzd. pístků+gumičky a prachovky do brzdičů. No a bez nových kotoučů 288 a desek to samo nejde.

No a další investice je už na každém jedinci. Vše opískovat,natřít,nová ložiska FAG,hadice,tlumiče,čepy,hor.uložení,puky,náboje............

Prostě chtěl jsem mít tu nápravu komplet před Bulharskem.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Jelikož tu mám poslední příspěvek starý 2 roky,tak něco malého dodám. Téměř všichni lidi co jsem znal z fora jedničkových oct.jsou už dávno na dvojkách,trojkách nebo meďácích tak já tu zakys. Grafitka pořád stojí v teplé garáži ,páč mam služ.auto ale v létě vyráží na tůry. No je jak nová,jede jako hovado a já si ji prostě nechám. Poslední dobu jsem na ni ani nešáh,sotva sem tam umyl. Má 19 let původní náplň v klimě a pův.komplet výfuk. V roce 2017 jsem dal přelakovat podřený př.nárazník a preventivně vyměnil chladič.Toť je veškerá má péče,budu se muset trochu polepšit.

IMG_0264.JPG

IMG_0261.JPG

Upraveno uživatelem ritchie
Odkaz ke komentáři

Ahoj, co tak čtu o dvojkových octavkach , tak je lepší zůstat u o1 dokud to jezdí a pak si sehnat jinou :-D chtěl jsem dvojku buď 2.0tdi bkd a nebo 1.8 TSI. No ale včera jsem přečetl asi 90 stránek na fórech a docela si říkám, že to je 80% šance na prázdnou peněženku a prázdný účet ... A jen nervy a starosti. Takže nechat o1 dokud to jede. Nebo dokud nebudeš mít ještě 100tis na opravy :-D

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Ahoj Dakie,nojo,znám. A co Baurak,Neználek,Hrabě ferneti.....a další stará garda. Kdepak jim je konec? Dudu muset zase zajet na Oct. sraz a pokecat. Když mě se to termínově kreje za srazem trosek a to je jiná prdel,jen s tím dojet na sraz do krkonoš. To je adrenalin. Jinak na Oktě mám 210 tis.a jede pořád jak divá-trysky Sprint. Tak díky za reakce,kluci.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...