Přejít na obsah

Denní svícení


Doporučené příspěvky

Tak jestli si si ulozil dobry vypis a potom ho dal zpet, nemel by byt problem... Urcite se zapsal???

 

uložil, ale nejde to. hlásí mně tu stejnou chybu jak tobě na tom TSI s tím že mi pořád nejdou ty denní světla. Zapnul jsem si je provizorně na mlhovky na 40% svítivosti. Jak tu chybu vyřešils?

 

1 nalezena chyba:

 

00907 - regulace rizeni zateze

000 - -

info o závadě:

Stav závad: 01100000

Priorita závad: 6

Frekvence závad: 1

Počítadlo resetů: 151

Kilometry: 157278 km

Indikace času: 0

Datum: 2013.14.04

Čas: 10:51:18

 

info o závadě:

svorka 15 ZAP

Napětí: 11.45 V

ZAP

ZAP

svorka 50 VYP

VYP

VYP

Odkaz ke komentáři
Guest tomxass

Zdravim.


Chcem sa opytat, mam denne svietenie cez hmlovky, je nejaka moznost, aby zhasli, ked zatiahnem rucnu brzdu?


Nic som ohladom toho este nekodoval a mam to od vyroby takto.


O II FL.


Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

V Sobotu jsem dodělal nivelaci s afs a nakodoval, funguje naklápění i natáčení. Teď bych rád dal dokupy tu jednotku 09. Prosím o radu jaké kodovaní.

4x elektrické okna, vyhřívané sedačky vpředu, columbus, elektrické zrcátka, elektricky sklápěné, vnější podsvícení nástupního prostoru, tempomat, zadní čidla, rozjezd do kopce, snímač deště, denní svícení + mlhy, chci corner, teď už i Xenony s afs.

Už když jsem to koupil to bylo nějaké dodrbkané, teď mi nechce přepínat light senzor mezi potkávacíma a denním svícením, furt svítí xenony na druhé poloze. Nevím jestli vám pomůže tento snímek.

43819_IMG_3320_1.jpg

Budu rád když mi opravdu pomůžete frown.gif

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 8 měsíců později...

Čaute,

 

Octavia 2 rs po FL - denné svietenie - ak je spínač v polohe 0, svietia rovnakou intenzitou obe LEDky. V prípade, že prepnem na parkovačky, Auto alebo Tlmené svetlá, LED na vodičovej strane svieti o niečo slabšie. Stále sa to takto deje, nie je to náhodný jav. Nejaký nápad čo by to mohlo byť?

 

pntZh6T.jpg

SGx1jUo.jpg

aOvza6p.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...
  • o 2 roky později...
  • o 6 měsíců později...

Zdravím chlapi,i já bych potřeboval poradit,koupil jsem Octavia II po fl rv.2012.Je dovezena z francie a denní svícení nesvítí vůbec.V maxi dot volba k zapnutí vůbec není a tou páčkou od světel se to taky nerozsvítilo.Poradí mi někdo jak by se to dalo spravit? 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o rok později...

Zdarec, otázka zde zazněla několikrát, ale nikdo se k tomu nevyjádřil. Je nějaká možnost, jak nastavit denní svícení, aby svítilo i večer s potkávacími a dálkovými? V poloze 0 mi svítí denní, ale když dám potkávací, tak zhasnou. V diagnostice jsem tuto možnost nenašel. U RS to vídám často. Mám octavia 2 facelift 2012. Díky!

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...