Přejít na obsah

NOVÉ CENY | vůně do auta California Scents


Doporučené příspěvky

Mě to přímo praštilo do frňáku, nebo spíše že to bylo super cítit v celém autě hned po otevření dveří. Neňufal jsem dlouho tak nemůžu posoudit jestli to třeba nenabobtnává při delší jízdě nos,ale určitě to bylo lepší než klasické stromky a podobné ptákoviny, které voní maximálně dva dny.

Maros říkal, že to tam má snad dva nebo tři měsíce pokud se nepletu a to je velké plus.

Já jsem spíše pro něco jako vanilka, kokos a podobně. Možná jsem úchyl. :lool:

Upraveno uživatelem sisin
Odkaz ke komentáři

Tak to jo, výdrž a síla je určitě lepší než u klasických stromečků ;)

 

Vanilka a kokos super, ty voní nádherně, ale POZOR, jsou to 2 nejslabší vůně, tak abys nebyl zklamaný, místo vanilky bych ale určitě doporučil mango, je dcl podobné vanilce když se v autě rozvoní po pár dnech ;)

Odkaz ke komentáři

Myslíš, že voní nejmíň? Výdrž stejná jako ostatní? Já mám rád když sednu do auta a dostanu pořádnou pecku do nosu a zatím jsem trochu ujetý na vůně jako vanilka,kokos a podobné sladkosti.

samozřejmě se nebráním vyzkoušet něco jiného co voní jinak, ale pokud možno něco s čím jsou trochu zkušenosti.

Upraveno uživatelem sisin
Odkaz ke komentáři

Vanilka je opravdu hodně slabá (proti ostatním vůním z nabídky), místo ni bych doporučil to mango.

Samozřejmě není problém vzít ty vanilky 2, pak to bude cítit dost :D

 

Jinak višeň, žvejka, medvídci, borůvka, lesní plody...to jsou sladké vůně a navíc i hodně silné a vydrží (pecka do nosu zaručena)

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 5 týdnů později...

Vůní měsíce ŘÍJEN se stává

California Car Scents - MELOUN (malibu melon), který je nyní po celý měsíc za sníženou cenu 89,-Kč.

 

SOUTĚŽ o vůně California Scents dle vlastního výběru ZDARMA pro naše fanoušky na facebooku zná již svého prvního výherce, pro ostatní, kteří neměli štěstí, přinášíme VELKOU POMŮCKU pro další soutěžní úkol :)

 

DORT k 20. výročí společnosti California Scents :)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Vůní měsíce LISTOPAD se stává

California Car Scents - MANGO (mojave mango), který je nyní po celý měsíc za sníženou cenu 89,-Kč.

 

!!! SOUTĚŽ !!!

pomozte nám vymyslet český název pro vůni Typhoon Blossom a vyhrajte 4 plechovky California Car Scents dle vlastního výběru ZDARMA.

 

...Podzim je již v plném proudu, pojďte vyzkoušet vůně, které k tomu období pasují Až do konce podzimu za sníženou cenu.

 

Poznáte, která vyvoněná plechovka si "odkutálela" SPARTAN RACE? :)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Vůní měsíce ÚNOR se stává

California Car Scents - ŽVÝKAČKA (balboa bubblegum), která je nyní po celý měsíc za sníženou cenu 89,-Kč.

 

Obdarujte své blízké na VALENTÝNA

ke každé objednávce o 3 a více položkách, plechovka California Car Scents - JAHODY SE ŠLEHAČKOU (strawberries & cream) navíc ZDARMA

(do poznámky k objednávce napište heslo: VALENTÝN)

Pokus o olympijské kruhy...každopádně… !!! ČEŠI DO TOHO !!!.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Vůní měsíce BŘEZEN se stává

California Car Scents - BORŮVKA (verri berry), která je nyní po celý měsíc za sníženou cenu 89,-Kč.

 

Darujte ženě své srdce a vytvoří z něj rodinu. Dejte jí dům a udělá z něj domov. Žena je kouzlo tohoto světa. Přejeme krásný den žen :)

Na přelomu února a března byla prolomena hranice 1000 fanoušků na FB, DĚKUJEME :)

Odkaz ke komentáři

Moje první vůně byla Višeň - ta nasadila velmi vysokou laťku, po ní už jsem nechtěl nic jiného a následovaly:

Gumoví medvídci - velmi zajímavá vůně a voní ještě po několika měsících

Jahody se šlehačkou - velké zklamání, nešla vůbec cítit a tak šla z auta asi po třech dnech

Meloun - příjemná vůně

Žvýkačka - podobný nářez jako višeň ^_^

Vanilka - příjemná, ale velmi slabá

Jablečný štrůdl - přes zimu krásně provoněla auto skořice

Borůvka - společně s višní mi učarovala asi nejvíc, dlouhá výdrž

Mražená vanilka - po nezdaru s Vanilkou jsem si raději objednal rovnou 2 a obě otevřel naplno a opět velmi slabá, skoro až nejde cítit :( takže se chystám na Brusinku nebo něco z řady Extreme :lol:

Mimochodem višeň byla kupována cca v červenci loňského roku a stále mi voní v práci ve skříňce a ne málo!! :palec: Nechápajícím kolegům jsem podal reference a už si taky jedou v CS :lol: v neposlední řadě taky perfektí přístup prodejce :palec: Tyhle vůně mají jen jednu chybu :P - dlouho vydrží a člověk nemůže zkoušet dalši a další :D :D

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj klubáci,

chtěl bych vás požádat o laskavost a zároveň vám na oplátku nabídnout 25% SLEVOVÝ KUPON k nám na E-SHOP

Pokud máte účet na facebooku, stačí otevřít --> TENTO ODKAZ <-- a “olajkovat” komentář pod fotkou od uživatele TO MI NESMRDÍ nejpozději do středy 24. 9. do 23:59 hod.

Následně mi napište zprávu buď na náš FACEBOOK nebo na tominesmrdi@gmail.com, uveďte své jméno, pod kterým jste olajkovali komentář a já vám obratem zašlu slevový kupon :)

PS: platnost kuponu je 3 měsíce, takže ho lze využít i k nákupu dárků před Vánoci.

PPS: samozřejmě můžete tuto informaci šířit i dál mezi své přátele (budu jedině rád). Kupon získá každý, kdo splní shora uvedené podmínky :)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj klubáci,


rok se s rokem sešel a na e-shopu přibylo několik nových produktových řad z produkce California Scents.


Jste zvědaví, jaké jsou? Chtěli-li byste je vyzkoušet, ale bojíte se kupovat "zajíce v pytli"?


Nakupte jakékoliv jiné, vámi již vyzkoušené a oblíbené produkty California Scents, pro sebe nebo jako Vánoční dárek a my vám ZDARMA, podle výše vaší útraty, přidáme k objednávce některý z nových osvěžovačů vzduchu.


Více informací v odkazu níže :)

vanoce_2014.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...

Ahoj klubáci,

hodně z Vás mi psalo, ať se přidám do klubových skupin na Facebooku a dávám různé akce a slevy tam, protože tady už to lidé tolik nesledují. Přiznám se, že se mi to osvědčilo a je pro mě pohodlnější být s Vámi v kontaktu na FB, kde je ta interakce mnohem rychlejší.

Na druhou stranu, nerad bych úplně zanevřel na komunitu lidí zde na klubu a diskuzním fóru, která nejvíce pomohla k tomu, aby se povědomí o značce California Scents v ČR tak rozšířilo.

 

S ohledem na to, že tento rok, z důvodu stále rostoucího kurzu dolaru, došlo k zvýšení ceny u některých produktů California Scents, rád bych vám, jakožto první skupině lidí, která zkoušela, doporučovala a hodnotila výrobky California Scents, nabídl do budoucna nějaké cenové zvýhodnění.

 

Myšlenka je taková, že pro ty, kteří by měli zájem a jsou členy klubu, by u nás na e-shopu byl připraven speciální klubový ceník, který by se každému po registraci a následné autorizaci z naší strany, aktivoval. Dále by pro Vás byl spuštěn věrností program, affiliate program pro klubáky a pár dalších věcí, které jsou momentálně v řešení.

____________________________________________________
Kdo by měl zájem dozvědět se něco více o novinkách za tento rok, kompletně jsem aktualizoval úvodní příspěvek v tomto topicu, kde jsou doplněny všechny aktuálně prodávané produktové řady a odkazy na pár informačních článků :)

____________________________________________________

A pro ty, kdo jste dočetli až sem, posílám info o několika v současné době probíhajících akcích:

1. Pro nejrychlejší z Vás, až do konce tohoto víkendu probíhá 30% Halloween sleva na veškeré pohlcovače pachu California Scents.
2. Pro méně rychlé probíhá až do konce podzimu 20% sleva na vybrané vůně.

____________________________________________________

A to je pro tuto chvíli asi vše, budu rád, když mi dáte vědět do SZ, zda by z Vaší strany byl zájem o výše uvedené a já se pokusím domluvit s vedením klubu o možné spolupráci :)

 

www.tominesmrdi.com

 

Děkuji za pozornost, konec hlášení.

Upraveno uživatelem TO MI NESMRDI
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

DEN DOPRAVY ZDARMA

Venku už nám přituhuje a čím dál tím více z nás místo po “dvou” využívá k přesunům své čtyřkolé mazlíky.

Využijte naší akce a zpříjemněte si s vůněmi California Scents své cestování.

- u každého nákupu v hodnotě minimálně 300,-Kč je poštovné a balné zdarma

- akce probíhá od 18. listopadu do 19. listopadu

den_dopravy_zdarma.png

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Ahoj klubáci,


rok se s rokem sešel a na e-shopu opět přibylo několik nových produktů z dílny California Scents.

Například celá nová produktová řada -->ZDE<--


Kdo by chtěl vyzkoušet některou z novinek nebo do auta na léto šoupnout jednu z osvědčených klasik jako je CAR SCENTS - VIŠEŇ,

tak níže přikládám slevový kupon pro nejrychlejší z Vás :)


+ 20% slevový kupon č.: NOVINKY

(platnost kuponu je omezena do konce června a pro prvních 50 objednávek,

pak se kupon automaticky zneplatní)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • TO MI NESMRDI changed the title to NOVÉ CENY | vůně do auta California Scents

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...