Přejít na obsah

NOVÉ CENY | vůně do auta California Scents


Doporučené příspěvky

Tak i já konečně napíši své zkušenosti:

 

Objednané vůně:

Višeň - parádní :palec: , ale přišla mi tak intenzivní, že jsem ji musel trochu víc přiškrtit (po otevření jsem to plechové víčko porovnal a na volno nasadil zpátky na plechovku a ještě přiklapl tím regulátorem staženým na minimum).

Meloun/mango - přijde na řadu potom, odhaduju tak min. půl roku :D

Jasmín - jsem trochu zklamaný, ten jsem chtěl použít v baráku, ale ani v jídelně ani v obyváku nebyl vůbec cítit, nakonec skončil na wc, ale ani tam nic moc...zkrátka slabý :( .

 

Obchod samotný:

Paráda, komunikace, rychlost vyřízení objednávky a dodání i při platbě převodem je super :palec:

 

Příští objednávka bude určo opět u "to mi nesmrdi".

 

 

P.S: Píšu sem i na základě toho, že se mi tominesmrdi sám dnes, cca měsíc od objednávky, ozval, zda bylo vše v pořádku a zda jsem spokojen a za to ještě jeden palec nahoru :palec:

Upraveno uživatelem FRANK
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

FRANKU, děkujeme za reference. Rada k použití do bytu. Je lepší samotné polštářky vyndat ven a rozdělit je do určitých míst. Mě jasmín krásně provoněl ložnici, takže by to neměl být problém, pokud nemáš místnosti nějak extra velké. Zkus to a napiš výsledek :-)

 

Tak i já konečně napíši své zkušenosti:

 

Objednané vůně:

Višeň - parádní :palec: , ale přišla mi tak intenzivní, že jsem ji musel trochu víc přiškrtit (po otevření jsem to plechové víčko porovnal a na volno nasadil zpátky na plechovku a ještě přiklapl tím regulátorem staženým na minimum).

Meloun/mango - přijde na řadu potom, odhaduju tak min. půl roku :D

Jasmín - jsem trochu zklamaný, ten jsem chtěl použít v baráku, ale ani v jídelně ani v obyváku nebyl vůbec cítit, nakonec skončil na wc, ale ani tam nic moc...zkrátka slabý :( .

 

Obchod samotný:

Paráda, komunikace, rychlost vyřízení objednávky a dodání i při platbě převodem je super :palec:

 

Příští objednávka bude určo opět u "to mi nesmrdi".

 

 

P.S: Píšu sem i na základě toho, že se mi tominesmrdi sám dnes, cca měsíc od objednávky, ozval, zda bylo vše v pořádku a zda jsem spokojen a za to ještě jeden palec nahoru :palec:

Odkaz ke komentáři

Dnes jsem i já provoněl svoji šedivku vůní ,,nové auto" a super! Šedivka omládla o 5 let a 100 tis km :lol::lol: Zakoupil jsem ještě HUGO BOSS a ANTI TABAK tak budu postupně testovat. Obchod proběhl na 1*,domluva parádní a při osobním převzetí jsem si ,,očuchal" část z přebohatého výběru a ted už vím že další vůně budou od TO MI NESMRDÍ. :palec::palec: Všem kdo váhají vřele doporučuji :palec::palec::palec::palec:

Odkaz ke komentáři

Dnes jsem i já provoněl svoji šedivku vůní ,,nové auto" a super! Šedivka omládla o 5 let a 100 tis km :lol::lol: Zakoupil jsem ještě HUGO BOSS a ANTI TABAK tak budu postupně testovat. Obchod proběhl na 1*,domluva parádní a při osobním převzetí jsem si ,,očuchal" část z přebohatého výběru a ted už vím že další vůně budou od TO MI NESMRDÍ. :palec::palec: Všem kdo váhají vřele doporučuji :palec::palec::palec::palec:

 

Moc děkujeme a vážíme si tvojí reference :-)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Jj mužu doporučit ale také upozornit kdo nemá rád sladké a silnější vuně tak višeň nedoporučuju ale jelikož jsem na ní ulítl tak mám jí v autě už něco přez 40 dní a stále voní a to sem naní ještě nekápl teplou vodu.... :)

 

A ty zásilky nato se nedá ani stěžovat taky sem to měl do 48 hodin doma prostě krása :)

Odkaz ke komentáři

vůní měsíce ŘÍJEN se stává GOLDEN STATE DELIGHT,který je po celý měsíc za sníženou cenu 89,-Kč

http://www.tominesmrdi.com/california-scents-car-scents/gumovi-medvidci/'>http://www.tominesmrdi.com/california-scents-car-scents/gumovi-medvidci/

 

pokračuje i AKČNÍ CENA na vůni COOL WATER, stále za 75,-Kč

http://www.tominesmrdi.com/california-scents-cool-scents/cool-water/

 

 

sledovat novinky a slevy, ale především přímo se účastnit výběru akčního zboží můžete prostřednictvím našich facebook stránek a e-shopu :)

 

http://www.tominesmrdi.com/

http://www.facebook.com/tominesmrdi

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Vůní měsíce LISTOPAD se stává California Car Scents - BRUSINKA (concord cranberry), která je nyní po celý měsíc za sníženou cenu 89,-Kč.

 

A zde si můžete přečíst něco málo O NÁS :)

 

sledovat novinky, události, slevy,ale především přímo se účastnit výběru akčního zboží můžete prostřednictvím FACEBOOK stránek, TWITTER kanálu a California Scents e-shopu :)

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Tak dnes jsem si navečer v Úvalech očuchal nějaké vůně a hned jsem si 3 odvezl. V autě už mám otevřenou Gucci a voní hezky. Nově v nabídce byly i vůně do bytu, tak jsem zkusil Bambus a voní taky pěkně :palec:

Jinak klobouk dolů před ochotou prodejce, na e-mail odpověděli ihned a i při osobním jednání vše perfektní :palec:

A máte i moc hezký BMW ;)

Odkaz ke komentáři

Tak dnes jsem si navečer v Úvalech očuchal nějaké vůně a hned jsem si 3 odvezl. V autě už mám otevřenou Gucci a voní hezky. Nově v nabídce byly i vůně do bytu, tak jsem zkusil Bambus a voní taky pěkně :palec:

Jinak klobouk dolů před ochotou prodejce, na e-mail odpověděli ihned a i při osobním jednání vše perfektní :palec:

A máte i moc hezký BMW ;)

 

Děkujeme za referenci, s tím BMW nápodobně :pivo:

Odkaz ke komentáři

Dnes pro vás máme hromadu novinek :)

 

Vůní měsíce PROSINEC se stává

California Car Scents - VIŠEŇ (corronado cherry), která je nyní po celý měsíc za sníženou cenu 89,-Kč.

 

Pro navození Vánoční atmosféry doporučujeme

California Car Scents - JABLEČNÝ ŠTRŮDL (cinnamon apple), který je až do konce roku za sníženou cenu 85,-Kč.

 

Produkty California Car Scents se rozrostly o 2 nové vůně

California Car Scents - BORŮVKA (verri berry)

California Car Scents - JAHODY SE ŠLEHAČKOU (strawberries & cream)

 

Zároveň mají všechny produkty California Car Scents nový design, který si můžete prohlédnout na e-shopu.

 

Nově je v nabídce i řada bytových vůní a pohlcovačů pachu pro domácí mazlíčky.

California Scents - SOLID FRAGRANCE OIL

California Scents - PET SCENTS

 

sledovat novinky, události, slevy,ale především přímo se účastnit výběru akčního zboží můžete prostřednictvím FACEBOOK stránek, TWITTER kanálu a California Scents e-shopu :-)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tááákže, po půl roce (jak jsem předpovídal) došlo na výměnu višní v autě. Po cca 4,5 měsících už jim "docházel dech", tak jsem (dle rady prodejce) ty kostky v plechovce otočil a pokapal vodou. Výdrž dalšího 1,5 měsíce. Dnes jsem je zakápl ještě jednou a hodil na wc, tam určitě ještě dokážou nadělat "nějakou parádu :D ".

Do auta putoval meloun&mango. Oproti višním je znatelně slabší, ale na pohodu, voní příjemně, nijak agresivní. Uvidíme, jaká bude zase výdrž.

 

Ještě k jasmínu, ze kterého jsem byl zklamaný. Zkusil jsem, opět dle rady prodejce, kostky vytáhnout a rozmístit jednotlivě po ložnici. No jak jsem původně myslel, že tu vůni vyhodím, tak nakonec sloužila asi čtvrt roku (taky jsem na ty kostky párkrát kápl vodu).

 

Takže ještě jednou říkám: Tyto vůňky jsou super, prodejce "tominesmrdi" taky a už pomalu přemýšlím, co objednám příště.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Všem přejeme jen to nejlepší do nového roku 2013 :)

 

Vůní měsíce LEDEN se stává

California Car Scents - MELOUN A MANGO (melon mango), která je nyní po celý měsíc za sníženou cenu 89,-Kč.

 

Používáte INSTAGRAM? Přidejte si nás ;)

hashtag: #tominesmrdi

 

V rámci zkvalitňování služeb můžete od dnešního dne platit na našem e-shopu jednoduše a rychle přímo z vašeho mobilu prostřednictvím služby MOBITO.

 

Obchod California Scents | TO MI NESMRDÍ získal díky vám certifikát "HEUREKA ověřeno zákazníky"

Děkujeme za pozitivní reference :)

Odkaz ke komentáři
  • TO MI NESMRDI changed the title to NOVÉ CENY | vůně do auta California Scents

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...