Přejít na obsah

jELDův SUPERB II combi


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
ja jsem zkousel - na digitalu to ukazalo 222 km/h kurevsky dlouha rovina a pak jsem brzdil jinak bych tu zatacku nedal : ))))

 

 

Sup Combi 125kW DSG na 18" je schopný držet 220km/h na tempomat celou R10, z kopce je max kolem 240, průměrná spotřeba dle budíků kolem 13 litrů při takovéto jízdě. Každopádně čim víc to člověk honí, tím líp pak auto jede. Při 5tkm mělo problém dostat se přes 220km/h, teď má najeto lehce přes 20tkm a z kopečka jde na 240 skoro samo :smich:

Odkaz ke komentáři
znát to bude určitě, ale ten chip bych nechtěl. podle mě těch 170koní je na koncernovej dvoulitr tak akorát, takhle zvednutýho výkonu bych se už bál. sice píšou, že poskytujou 24 měsíců záruku, ale z toho jak to píšou nejsem nějak schopnej pochopit, jestli to je i na motor.

 

jeldo zkus si prosím někdy přepočítat reálnou spotřebu vs tu, kterou ti ukazuje. jen jestli tvuj sup kecá stejně tak moc jako muj. já mám rozdíl od 0,6-0,9l/100km

 

dvorní úpravce tomu taky moc nepřidává:

http://www.abt-sportsline.de/uploads/tx_co..._CBBB_DSG_D.pdf

Odkaz ke komentáři
ja jezdim jak potrebuji a to neni vzdy podle predpisu a pres 7 litru jsem se nedostal za celou dobu co mam auto od ledne a to jsem najel 19 tisic km....maximalni rychlost na dalnici rovina 235km/hod a 220 je tam behem chvilky....

 

 

hmmm tak mam asi neco spatne ;)

 

235km /h ukazuje dig tachomer ?

 

verim ze kdybych jezdil podle predpisu tak budu mit na PC taky pod 7 l / 100 ale to se neda : )))

Odkaz ke komentáři

mě taky, 170koní není nijak velkej výkon a sup je slušně těžká krabice. aby to nesklouzlo k flamu typy, že to někomu jezdí 270km/h za 4,9l.

jinak teda se mi ani nezdá, že to někomu při 5tis km jede slabě 220km/h a po dalších 15tis km se maximálka zvýší o 20km/h. já to na 235km/h nerozhejbu snad ani z dlouhýho kopce.

k tý spotřebě- záleží kde kdo jezdí, já jezdím převážně dálnice a tam při rychlostech 140-150km/h to pod 7l/100km nesleze.

včera když jsem jel Č.Bud-Praha, kdy se jelo volně, tak jsem taky jel za 5,8, ale dálnice mi to zvedá

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

jen pro zajimavost - dnes jsem se vratil z HR najeto cca 2500 km

obsazeni 3 x dos. osoba + 1 x baby - uplne full kufr - tam spotreba 5,6 zpet 5,8 ( udaje z maxiku ) prumerna rychlost 100km/h ( nejhorsi usek cele cesty byla CR )

Upraveno uživatelem jELDA
Odkaz ke komentáři

ano ano, v rakousku opravy nasledujici: vecer omezen na dvouproudovce na jeden pruh, spoustu fachmanu natahuje asvalt, rano cesta po stejne silnici a bez omezeni, normalne druhy pruh v provozu :-)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...