Přejít na obsah

Váš Superb


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Buďte zdráv,

teda kárka je pěkná, moc pěkná! Hlavně tohle auto už má trošičku větší užitkovou hodnotu, než 1.generace - viz.zadní víko. Už jsem nebyl na moravě, ani nepamatuji. Až bych někdy jel kolem, tak se zastavím a zkolauduji tu dílničku, kterou stavíte :) U mne pořád všechno při starém a zatím v klidu...

Odkaz ke komentáři

No to je na nové téma, je pravda ale, že nejraději sedlám OCT klasické TDI mit CHIP. Padne do ruky, jako ulitá. Taky to tak párkrát vypadalo :D A kolikrát si na Touarega nevzpomenu třeba celé týdny :) No, ale pak člověk skočí do něčeho nového a zase je příjemné, jak jsou nové káry nabité a tím nemyslím parkovací asistent, neb navi. Jak maká asistent pro parkovaní?

post-1424-1255377863_thumb.jpg

post-1424-1255377965_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...
Tak to je paráda.Mě se moc líbí.

 

Já do toho sedl ... a už jsem enchtěl ven :-( Vzadu jsem nad kolenama měl ještě přes 20cm ... i víc ( přední sedačka byla nastavená na mě ... 185cm ). Místa všude... Na zimu to mělo i nezávislé vytápění. Panoramatická střecha ... a další takové kravinky ze kterých jsem měl takovou radost že když jsem to auto vracel tak se mi chtělo bečet xD

 

A když jsem sedl do Octy I .... hrůza. Když jsem si dal sedačku vepředu tak, aby tam bylo místa jak v supu tak vzadu by si nesedl už nikdo :-D Ach jo fakt ... kupte mi to někdo a budu rád

 

Když to porovnám třeba s octavií ... tak to je prostě takovej tankovej koráb s hromadou místa xD Prostě takové luxusní autíčko .-)) Akorát převážet v tom autě kolo celé od bláta nebylo asi nejlepší xD

 

post-2774-1272396646_thumb.jpgpost-2774-1272396672_thumb.jpg

 

Btw je v octě 2 taky na palubním počítači taková kravina, že to radí co se má řadit?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...