Přejít na obsah

Petr81 - Octavečka RS look


Doporučené příspěvky

  • o rok později...

Pořád žije 😁. Po skoro roce stání chytnula na první drcnuti, klempířina hotová, dneska převoz na dílnu a výměna všeho co je potřeba. Plán je do konce roku proběhnout technickou a na jaře pořěšit barvu. Dneska to hraje vsema možnýma 😂. A když se bude dařit tak pak už hezky do nové garáže 🙂

Odkaz ke komentáři

Foto nemám, je u tchána na dílně a dělá se seznam co všechno je potřeba udělat. Zatím brzdy, tlumiče, pruziny, podvozkove gumy, rozvody 😀

Pak se na ní vrhneme až bude materiál 😁

No tady se v rámci lišky dávali nakonec nový oba přední blatníky a oba prahy... díly jsou zatím za rozumný ceny.

A do toho jsem před měsícem dal stovku na renovaci kastle a velký mechaniky 🤦‍♂️

Odkaz ke komentáři
8 hours ago, Petr81 said:

Foto nemám, je u tchána na dílně a dělá se seznam co všechno je potřeba udělat. Zatím brzdy, tlumiče, pruziny, podvozkove gumy, rozvody 😀

Pak se na ní vrhneme až bude materiál 😁

No tady se v rámci lišky dávali nakonec nový oba přední blatníky a oba prahy... díly jsou zatím za rozumný ceny.

A do toho jsem před měsícem dal stovku na renovaci kastle a velký mechaniky 🤦‍♂️

To je slusna cifra i seznam - mas kamarady ve skodovackem muzeu a pocitas s tim, ze to pak od tebe za dlouhy prachy odkoupi? 🙂

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 10 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Jako přijít a vidět tohle pripadne na autě, asi by me to taky poslalo do kolen 🥲
    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
×
×
  • Vytvořit...