Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Petr81

Petr81 - Octavečka RS look

Recommended Posts

No jasně, kam se na ní hrabe Volvo 😁.

Na ježdění do práce mam teď koloběžku a na zimu by to asi chtělo Citigo, protože to parkování kolem kanclu je strašný 🤔.

no paní domácí povídala, že bych to měl nějak zredukovat 😂.

Je fakt, že ten plac vedle už začíná vypadat jak bazar/vrakoviště - Forman, stovka, karavan, cábro, Octa a Trabant. Naštěstí to není všechno moje 😂😂😂😂

Mě taky baba říkala, že bych to měl zredukovat tak jsem řekl že začnu prodávat od jejího a bylo vyřešeno... 😂 

Každopádně super že jsi ji koupil zpět. To je správné nadšení 😉

Edited by Spooky1

jo nekdy je fajn bejt sam, nikdo vam do vozoveho parku nekeca, ale pohled pani domaci docela chapu noo 😉

by si mel vedle postavit hangar a ne jen malej pristresek... 😎

Jako co jeden hadřík to jedno auto? 😂😂😂😂

Ozi: no už se rodí řešení jak to tam všechno narovnat 😉

Ale houby, ty seš Liberecak viď, ve sklopanu v Pavlovicích stojí předváděcí verze toho kolotoče pro auta, jak máš jeden vjezd a asi 10 aut ten kolotoč pobere. Sakra, nemůžu si vzpomenout jak se ta firma jmenuje ale to přesně potřebuješ

hmm, takze neznas, tak to to bude jen neco mensiho 🙂

fotogalerie-malo-parkovacich-mist-resenim-jsou-pry-mechanicke-zakladace-2017_3-750x.jpg

Jinak jsem myslel ten kolotoc co o nem pise Header, mas jeden vjezd a jen si zvolis pozici auta... 😉

Pripadne tady mas nejaky pekny navrhy 🙂

tohle znám, v Čechách se tomu říká zakladač, ale musíš do země, takže hydroizolace atd...

Tak da se jit i nahoru, dela se to jak paletak, ze to hodni auto jen zvedas. Akorat zase vyssi strecha a uz to chce nejake oplasteni, protoze tam ti proste bude prset...

Tak včera rozebráno, dneska objednány potřebné dily u Jeldy, zítra pro to sjedu a příští týden už bude pojízdná. A pak klempířina a zpasovat díly. Ono to půjde 😁

já dělám jen logistiku a drobnosti. Oprava tohohle jde za mechanikem.

Ale udělalo mi radost, že při vystavování velkého techničáku /už jsem se nevešel jako majitel na původní/ tam rovnou jako alternativa jsou i 17" kola 🙂

Jak vypadala pravá strana je na fotce a dneska po návratu z dovolené už hezký stojí na 4 kolech pěkně rovně :-). Musím sehnat blatník, nárazník, masku, zrcátko a pár další věcí, klempira srovná plechy a z venku už to bude dobrý 🙂

received_458087421425299.jpeg