Přejít na obsah

Felda MPI


Doporučené příspěvky

Nazdar hosi :) ! Tak vam tu predstavim jednu starenku :) !

Ako uz naznacuje samotny nazov, jedna sa o Skodu Feliciu. Narodila sa v roku 1998 s motorom 1.3 MPI 50kW a vybavou LX (teda ziadnou ;) ) a to vsetko v bielom kabate.

Majitelom bol moj pribuzny, ktoremu verne sluzila takmer 13 rokov. Kedze si ale tento rok zaobstaral nove priblizovadlo, bola felda zrazu nadbytocna. On, ako vysokoskolsky profesor v odbore vaznej/ klasickej hudby, nevie o autach takmer nic a vobec ho to netrapi ;) . No a tak jedneho pekneho dna zazvonil u mna telefon :D ! No a o cca 2 tyzdne, ked som spravil statnice (bc), som si ju doviezol domov.

Stav:

No treba povedat, ze stala cely zivot pred panelakom a je to na nej poznat :blink: ! V momente ked sa niekde objavila hrdza tak nasledovalo brusenie a .... tmel (alebo ak chcete git) a to bol koniec. Asi nechapete :) ! No znamena to, ze dalej uz nenasledovalo ziadne brusenie a ziadna dalsia vrstva :angry: . Auto inak nebolo nikdy burane a pod.

No a tak som sa rozhodol, ze ju rozoberiem, prebrusim ....... a nanovo nastriekam.

Motor ma momentalne nabehanych 120tis km. Na rozdiel od kasne bol poctivo v starostlivosti servisu, takze je na tom lepsie :)

 

Nejake to foto tu

Odkaz ke komentáři

No tak to by ma tiez zaujimalo :) ! Plan je dat ju do 100% - neho povodneho stavu, ale .......... zacinaju mi chodit hlavou nejake napady :blink: . Uvidim ako sa rozhodnem no :angry:!

Keby som ju nezobral ja, isla by vraj nejakemu typkovi na suciastky - no a to som nemohol dopustit :) ! Cena bol viacmenej symbolicka, takze je tam nejaka ta rezerva

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

njn toto je rocnik 98. Momentalne sa toho moc nedeje, caka sa na jar a pojde to pod lak. Treba tam aj nieco este povyvarat - zima to isti. Casto si pripominam vetu, ktoru povedal kamarat, ked videl ako som to rozhadzal:"Ty somar, ved to islo" :D . Cez vykend som nastartoval a vytiahol to z garaze aby som tam dal inu :D ! Uz mam tu AEEckovu doma - takze je to combi, strieborna metla, 112tis km, vraj nejaky ten vankus + central. Bola zlahka buchnuta na predok - naraznik, hmlovky, jedno svetlo out. Je to opravene - teda vyskladane, ale nepaci sa mi to. Takze to budem musiet rozhadzat. Momentalne sa jej menia rozvody. Cez vykend olej, filtre, brzdove oblozenia na predku, skontrolovat prevodovy olej atd. Ked sa na to tak pozriem tak som strasny blbec. V jednej garazi mame rozhadzanu Oct 62, v dalsej feldu a ja si priveziem domov dalsi kram. Je pravda, ze pojde brachovi k vam do CR , ale aj tak :o ! Nehovorim už o tom ze som chcel na OI tento rok zhodit predny, zadny naraznik, 5te dvre, kryty zrkadiel a dat to nastriekat + oprava zadku po jednej davnej nehode (vyztuha out aj plech podtym treba narovnat). A nespravil som na tom zase nic :huh: !

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

Tak v jednej miestnej lakovni maju teraz co robit . V sobotu som to tam zaviezol a dnes som bol na navsteve - hosi stihli skelet pripravit na striekanie. Vyzera to dobre :palec: . Doviezol som to tam vyvarene + vybrusene hrzdzave miesta a zastriekane zinkovym sprejom. Spravil som pri tomto aute par slusnych somarin, ale no co uz. Nikdy predtym som take nieco nerobil no, teraz by som spravil par veci inak :blink: .

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...