Jump to content

Jaké repro do dveří

Recommended Posts

• 1 month later...

@Konny teprv dnes jsem se pustil do vymeny reproduktoru ve dverich. Stare repra mely dva konektory. Nevis do ktereho mam zapojit adapter? Viz foto. U palce mam onen adapter a nahore jsou konektory. Stare reproduktory jsem vyhodil uz kdysi davno. Takze si nevzpominam ani jak byly zapojene.

IMG_20200802_150041.jpg

Presne tak, musis vyzkouset ktery funguje. Druhy konektor je origo vyskovy reproduktor, ktery je paralelne pripojeny na stredobasu 😉

Ty ho nechas volny, protoze vyskace budes mit napajeny pres vyhybku. 

• 5 months later...

Zdravím mám dotaz chci vyměnit přední repro na stredobasove jen prehodim dratky na nové jelikož předchozí majitel je již měnil a je tam i vyhybka takže to je OK ale vyskove mám originály a nevím který dratek je + a který - jelikož každý má jinou barvu mám Octavia 1 r.v. 2002 dekuji za rady

• 9 months later...

Zdravím vespolek přátelé,

Mohu vás poprosit o radu jaké repro byste doporučili do předních dveří Octavia I combi r.v. 06 ? Mám originál repro a pravý už to má za sebou (je to stršný chraplák).

Má představa je poměr/cena/výkon (žádný audiofil), žádné vyhýbky ani jiné fičury... Jen vyměnit stávající za nové.

Předem mnohokráte děkuji.

• 1 month later...
  • 1 month later...

Ahoj, mám takový bizarní problém 😀 Teď přes zimu, když je v autě zima, tak mi prostě repra nebasují😃 až je v autě teplo, tak už hrají normálně. Od jara do zimy bez problému, napadá mě tedy jen ztuhlost gumového závěsu membrán.

Pro úplnost, repra jsou Gladen M165 V2 + vytlumené dveře.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Dobrý den, cca poslední 2 měsíce se nám děje, že po odemčení auta dálkou se občas, zatím ne vždy, neodemknou dveře řidiče, a to ani po opětovném zamčení a odemčení. Zabere až otevření klíčkem. Všiml jsem si, že občas to v těch dveřích po zamčení ještě jednou cvakne, dveře jsou ale zamčené. Našel jsem zde návod na vyčištění motoru zámku nebo mám nejdřív zkusit jen vyměnit baterii v ovladači?
    • Dneska nalakovat Škodu 120 ve slušné lakovně je 120tis +.  Bohužel lakovat umí málokdo. Loni jsem psal, jak mi zkazili lak v autorizáku na Superbu. Poučen z neúspěchu jsem nechal přelakovat přední od kamínků oťukanou kapotu v neznačkové a le řekl bych hodně dobré lakovně. Bohužel výsledek dopadl tristně. Nikde stopy po kamínkách, perfektní finální povrch, nic nezníčili, ale bohužel barvu pod lak dali zřejmě  jen na dvoutřetiny kapoty, takže zejména v tmavu  je vidět kur** přechod  na kapotě. Bohužel přebíral jsem za plného světla a ještě kapky deště a všiml si toho až druhý den ... .  Moje oprava nárazníku rozstřikem není poznatelná. Bohužel kapotu bez nečistot doma nastříkat neumím, musí se přebrousit a rozleštit, takže zrovna u svého auta jsem si to netroufnul, ale už vím, že měl, výsledek by nebyl horší ... .
    • Jak budou fungovat dečky z látkových sedaček v kožených sedačkách? Můžu tu kůži zničit, nebo naopak ty látkové dečky nemají dost výkonu, aby tu kůži prohřály?
  • Create New...