Přejít na obsah

Alkohol za volantem


Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...

To je fakt, existuje rodinná výchova, kde se čumí na sexuálně výchovné věci. Za mě teda raději jednoho navíc než způsobit, že je někde o 3 míň. S těma obstarožníma BMW jsi to trefil dokonale!!! První auto (šrot) a hned 120kw. Já měl ibizu 1,1 33kw a z bezpečnostních důvodů mi na narozky taťka koupil 15ky kola:D takže šneeeeek:D

Odkaz ke komentáři

Podle mě nepomůžou videa at už se to děckám vštěpuje již v útlém věku. Kdo chce jezdit jako prase tak bude jezdit jako prase i když viděl deset podobných videí. S alkoholem je to stejné. Někomu je to prostě jedno že jede pod vlivem alkoholu. Pokuta mu nevadí a sází na to že ho stejně nechytí. Já si myslím že nulová tolerance je blbost. Dneska člověk nafouká i z větrového bonbonu. Ale stejně alkohol a jiné sra*ky za volant prostě nepatří.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

TAC Safety (Australie)

 

tenhle klip byl posladan z mnoha ruznych jejich klipu. Maji to fakt hodne propracovane, nejen alkohol a drogy, ale i treba mladi ridici, unava, nepozornost na chodniku, motorky... Krome reklam do televize jsou to plakaty apod. Je toho hromady. Hodne se da najit na youtube (TAC victoria / TAC adds) ale i primo u nich na jejich strankach:

 

http://www.tacsafety.com.au/jsp/content/NavigationController.do?areaID=13&tierID=2&navID=772B9D157F00000100A6A3C871DD589C&navLink=null&pageID=1846

Odkaz ke komentáři

do děcek by měli hned na základce tlačit videa o alkoholu, mobilech a rychlosti. Mě to naučil tatínek a pár starších kamarádů. No je pravda, že rychlá jízda se líbila i mně. No tenkrát ani těch aut nebylo tolik a hlavně rychle jen mimo město. Ale dnes je to jiné. Zdravím úsudkem bych to asi více zhodnocoval. Alkohol za volantem je úplná blbost no co mně štve ještě více je textováni za volantem. kuk

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zrovna včera jsem jel z práce na dvou proudovce a najednou se zleva přiřítil kamion a začal mě vjíždět do pruhu "vytlačovat". Dupnul jsem na brzdu a jen tak tak jsem se vyhnul kamionu i svodidlům. Když jsem dupnul na brzdu tak mě asi zmerčil nebo co protože se hned srovnal, když jsem ho předjel tak kámoš kouká, že drží v ruce telefon a pak začal volat...

Odkaz ke komentáři

Dnes byl u nás bratranec mé manželky.

No a začal vyprávět o tom,že jezdí s dodávkou(je velká asi jako stará avie)že si užívá tempomat atd

Pak ale říká: že ráno, když je dálnice prázdná, tak si při tempomatu klidně čte knížku :( .

Na to jsem mu řekl:jsi debil?

Výsledek?

Byl jsem doma poučen,že si mám věci jen myslet a né je filtrovat ven a rozeštvat rodinu :wallbash: .

Doufám,že tenhle magor brzo příjde o tu malou kartičku v peněžence

Upraveno uživatelem ccdeny
Odkaz ke komentáři

Pánové mám něco najeto s LKW....když se člověk šine osmdesátkou a nemá to konce, to by ste viděli co se dá všechno stihnout.....s nohama na palubce se dá sledovat ifotbal v telce....až někdy pojedete po dálnici, zkuste se koukat do kabin kamioňáků a budete zírat....čtení knížky je to nejmenší....B)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...
  • o měsíc později...

v dnešním provozu a divočině na našich silnicích se rozhodně nenudím.co se týká nehod pod vlivem nějakých návykových látek (alkohol ,drogy.atp) nemilosrdně ukázovat následky.každý den v TV, v autoškole.žádné rozostřené záběry nebo varování že záběry jsou drastické.pěkně ukázat tvrdou realitu.hodně týpků si myslí že jim se nemůže nic stát protože oni jsou nejlepší řidiči.a my ostatní co jezdíme jak se má jsme pro ně jen na obtíž.

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...
  • o 5 týdnů později...
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 4 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...