Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
kastelán

Alkohol za volantem

Recommended Posts

moc dobře udělaný video a souhlasím se sleepem, toto video (nebo jim podobné) by měli hned pouštět v autoškolách popř. dávat v televizi...

To je fakt, existuje rodinná výchova, kde se čumí na sexuálně výchovné věci. Za mě teda raději jednoho navíc než způsobit, že je někde o 3 míň. S těma obstarožníma BMW jsi to trefil dokonale!!! První auto (šrot) a hned 120kw. Já měl ibizu 1,1 33kw a z bezpečnostních důvodů mi na narozky taťka koupil 15ky kola:D takže šneeeeek:D

Podle mě nepomůžou videa at už se to děckám vštěpuje již v útlém věku. Kdo chce jezdit jako prase tak bude jezdit jako prase i když viděl deset podobných videí. S alkoholem je to stejné. Někomu je to prostě jedno že jede pod vlivem alkoholu. Pokuta mu nevadí a sází na to že ho stejně nechytí. Já si myslím že nulová tolerance je blbost. Dneska člověk nafouká i z větrového bonbonu. Ale stejně alkohol a jiné sra*ky za volant prostě nepatří.

pravda...proto jsem si jako první auto koupil Oktu s 55kW B)

a alkohol? ten za volant nepatří...pokud nechci sedět nad kofolou, tak myslím, že Birel je príma volba a dám si ho raději než nějakou desítku gambáče :palec:

TAC Safety (Australie)

tenhle klip byl posladan z mnoha ruznych jejich klipu. Maji to fakt hodne propracovane, nejen alkohol a drogy, ale i treba mladi ridici, unava, nepozornost na chodniku, motorky... Krome reklam do televize jsou to plakaty apod. Je toho hromady. Hodne se da najit na youtube (TAC victoria / TAC adds) ale i primo u nich na jejich strankach:

http://www.tacsafety.com.au/jsp/content/NavigationController.do?areaID=13&tierID=2&navID=772B9D157F00000100A6A3C871DD589C&navLink=null&pageID=1846

do děcek by měli hned na základce tlačit videa o alkoholu, mobilech a rychlosti. Mě to naučil tatínek a pár starších kamarádů. No je pravda, že rychlá jízda se líbila i mně. No tenkrát ani těch aut nebylo tolik a hlavně rychle jen mimo město. Ale dnes je to jiné. Zdravím úsudkem bych to asi více zhodnocoval. Alkohol za volantem je úplná blbost no co mně štve ještě více je textováni za volantem. kuk

Zrovna včera jsem jel z práce na dvou proudovce a najednou se zleva přiřítil kamion a začal mě vjíždět do pruhu "vytlačovat". Dupnul jsem na brzdu a jen tak tak jsem se vyhnul kamionu i svodidlům. Když jsem dupnul na brzdu tak mě asi zmerčil nebo co protože se hned srovnal, když jsem ho předjel tak kámoš kouká, že drží v ruce telefon a pak začal volat...

Dnes byl u nás bratranec mé manželky.

No a začal vyprávět o tom,že jezdí s dodávkou(je velká asi jako stará avie)že si užívá tempomat atd

Pak ale říká: že ráno, když je dálnice prázdná, tak si při tempomatu klidně čte knížku :( .

Na to jsem mu řekl:jsi debil?

Výsledek?

Byl jsem doma poučen,že si mám věci jen myslet a né je filtrovat ven a rozeštvat rodinu :wallbash: .

Doufám,že tenhle magor brzo příjde o tu malou kartičku v peněžence

Edited by ccdeny

Pánové mám něco najeto s LKW....když se člověk šine osmdesátkou a nemá to konce, to by ste viděli co se dá všechno stihnout.....s nohama na palubce se dá sledovat ifotbal v telce....až někdy pojedete po dálnici, zkuste se koukat do kabin kamioňáků a budete zírat....čtení knížky je to nejmenší....B)

Taky sem se kdysi živil jako profesionální řidič velkých tahačů a při dlouhých nočních jízdách po dálnici sem sledoval filmy

na alkohol za volantom som alergicky vrazdil by som kazdeho kto by si sadol opity za volan jeden taky sejmul moju sestru na prechode a este aj usiel sestra sa z toho dostavala rok, to video by mali pustat povinne pred kazdou jazdou v autoskole

Na alkohol za volantom som tiez alergicky.

Ale aj:

Tetris

SMS

Pozeranie filmov

Makeupovanie

Vsetko co odputava pozornost.

Opity cyklisti!!!!!!

Koho nebavi soferovanie resp. nudi sa za volantom PRECO NECESTUJE VLAKOM, AUTOBUSOM......?

v dnešním provozu a divočině na našich silnicích se rozhodně nenudím.co se týká nehod pod vlivem nějakých návykových látek (alkohol ,drogy.atp) nemilosrdně ukázovat následky.každý den v TV, v autoškole.žádné rozostřené záběry nebo varování že záběry jsou drastické.pěkně ukázat tvrdou realitu.hodně týpků si myslí že jim se nemůže nic stát protože oni jsou nejlepší řidiči.a my ostatní co jezdíme jak se má jsme pro ně jen na obtíž.