Přejít na obsah

SPIRUS .. Okta 1,9TDi RS white line..ENDing story.. nový nástupce :)


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

dneska udelany maly servis a to vymena oleje ... presel jsem na 5W - 40

a poradilo se mi sehnat olej za 770 tak jsem poridil 2ks a jeste jako bonus mi prisel pytlik na sedacku a nalepky :D :D

 

ted si zas okta pekne vrni .. :)

 

04012012805.jpg

 

a jeste se chysta male prekvapeni vylepseni a upgrade pro r 2012 :D

 

jinak plany:

 

vymena zbyvajicich cepu

dodelani octofabie listy

osazeni svetly pro denni sviceni

prekvapeni.. vylepseni svetel

nalepeni bocnich list v barve

nalepeni mracitek

sportovni pruziny ...mozna at to neni jak koza

cip ... mozna

 

a jinak servis udrzba a dlouuuuhy provoz :)

Odkaz ke komentáři

jj, aukro a pár dodavatelů už mám vytipovaných. Spíš jsem jen tak zkoušel jestli někdo nemá další zdroje...

až doděláš ty rámečky s denním svícením tak to bude pecka. To vám, s RS nárazníkem fakt závidím

 

nene jine zdroje bohuzel nemam .. no doufam ze to stihnu vse do konce mesice :) ted jsem na to vubec nemel cas takze to lezi v koute pokoje :D a ceka to na kitovani :D ..ale tak ono by se taky dalo neco vymyslet na klasicky naraznik neco malo upravit a doladit jen mit na to zaludek a nebat se do toho trosku riznout :) ;)

 

To jsou ty oleje z Polska, ne? Dost se to resilo na oleje.cz, co jsem koukal.

 

 

covece tohle by snad byt nemely kdyz jsem snim mluvil po telefonu tak rikal ze to jsou z nemecka .. napisy a vse jsou taky cize... ale je fakt ze dneska se da udelat vse.. :angry:

 

 

 

 

Kube Garrett Kolage Konny

diky moc za prani kluci :) :) :) :) :pivo: :pivo: :pivo: :pivo:

Upraveno uživatelem spirus89
Odkaz ke komentáři

Ty vole!!!!!! Ja chystám spidery do bieleho komaxitu a béčkové stlpiky do čiernej matnej..... Pozerám,že minulý rok zhruba v rovnakom čase sme mali podobné múzy. Ale Tvoja kára je krajšia!!!!!!!

 

post-522-0-23676200-1325964744_thumb.jpg

 

tyyy jo moooc pekna jsou jak sestry :) ... pekne sis sni taky vyhral :) jinak reknu ti urco spidery do bily dej jak tak na to koukam tak mi to nejde k sobe bile auto a stribrne kola .. a sloupky taky loupni do cerne ...alespon jsi u me nasel realnou vizi jak to bude vypadat az to udelas :)

Upraveno uživatelem spirus89
Odkaz ke komentáři

Podle mě jsou ty oleje dovoz z "D" Tehdy jsem někde dohledával podle čeho to poznat a ty co jsem kupoval vypadaly originálně, moje "Chrochta" si nestěžuje, tak je beru pořád :palec:

 

Taky tedy vše nej.

 

diiiky :) ... jj moje si zatim taky nestezuje a chrochta si z vesela :)

 

Zdar pane, moc pěkné to máš. Už jsem se tu zaregistroval a doufám, že během jara konečně taky představím nástupce Feldy. Třeba na nějakou narazím jako Ty tady :-)

 

 

 

aaa zdarec Kajo :) no tak to jsem zvedav jak se nakonec rozhodnes jestli das prednost T nebo zvolis T+DI :) :) .. urcite narazis aut je vsude mraky jen nedat na prvni dojem a na to jak auto vypada ale jak se chova a jede... jinak ja tu svou tady nenasel az po koupi a registraci zde jsem cirou nahodou narazil na predchoziho majitele krery byl clenem OC :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
    • Příběh "Jak mi globální oteplování zachránilo auto". Protože bylo teplo, tak už jsem samozřejmě jezdil a měl jsem auto 3 týdny na dvoře... když nehlásí nějaky mordor nebo krupobití, tak to mám radši po ruce, když ta garáž není u bytu ... No, a jak ted hlasili a pripadny snezeni, tak jsem auto predminulou sobotu umyl a měl v plánu ho schovat ... přijedu ke garáži, otevřu a tam tohle překvápko ze stropu ... jakože, nevím, kdo při mě stál, ale fakt štěstí :-) Tak jsem zase odjel na dvorek, sníh nesníh ... lepší než mít na autě tohle... některý kousky byly silný tak 2 palce ... No a budu mít teda jinou garáž...
×
×
  • Vytvořit...