Přejít na obsah

SPIRUS .. Okta 1,9TDi RS white line..ENDing story.. nový nástupce :)


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

dneska udelany maly servis a to vymena oleje ... presel jsem na 5W - 40

a poradilo se mi sehnat olej za 770 tak jsem poridil 2ks a jeste jako bonus mi prisel pytlik na sedacku a nalepky :D :D

 

ted si zas okta pekne vrni .. :)

 

04012012805.jpg

 

a jeste se chysta male prekvapeni vylepseni a upgrade pro r 2012 :D

 

jinak plany:

 

vymena zbyvajicich cepu

dodelani octofabie listy

osazeni svetly pro denni sviceni

prekvapeni.. vylepseni svetel

nalepeni bocnich list v barve

nalepeni mracitek

sportovni pruziny ...mozna at to neni jak koza

cip ... mozna

 

a jinak servis udrzba a dlouuuuhy provoz :)

Odkaz ke komentáři

jj, aukro a pár dodavatelů už mám vytipovaných. Spíš jsem jen tak zkoušel jestli někdo nemá další zdroje...

až doděláš ty rámečky s denním svícením tak to bude pecka. To vám, s RS nárazníkem fakt závidím

 

nene jine zdroje bohuzel nemam .. no doufam ze to stihnu vse do konce mesice :) ted jsem na to vubec nemel cas takze to lezi v koute pokoje :D a ceka to na kitovani :D ..ale tak ono by se taky dalo neco vymyslet na klasicky naraznik neco malo upravit a doladit jen mit na to zaludek a nebat se do toho trosku riznout :) ;)

 

To jsou ty oleje z Polska, ne? Dost se to resilo na oleje.cz, co jsem koukal.

 

 

covece tohle by snad byt nemely kdyz jsem snim mluvil po telefonu tak rikal ze to jsou z nemecka .. napisy a vse jsou taky cize... ale je fakt ze dneska se da udelat vse.. :angry:

 

 

 

 

Kube Garrett Kolage Konny

diky moc za prani kluci :) :) :) :) :pivo: :pivo: :pivo: :pivo:

Upraveno uživatelem spirus89
Odkaz ke komentáři

Ty vole!!!!!! Ja chystám spidery do bieleho komaxitu a béčkové stlpiky do čiernej matnej..... Pozerám,že minulý rok zhruba v rovnakom čase sme mali podobné múzy. Ale Tvoja kára je krajšia!!!!!!!

 

post-522-0-23676200-1325964744_thumb.jpg

 

tyyy jo moooc pekna jsou jak sestry :) ... pekne sis sni taky vyhral :) jinak reknu ti urco spidery do bily dej jak tak na to koukam tak mi to nejde k sobe bile auto a stribrne kola .. a sloupky taky loupni do cerne ...alespon jsi u me nasel realnou vizi jak to bude vypadat az to udelas :)

Upraveno uživatelem spirus89
Odkaz ke komentáři

Podle mě jsou ty oleje dovoz z "D" Tehdy jsem někde dohledával podle čeho to poznat a ty co jsem kupoval vypadaly originálně, moje "Chrochta" si nestěžuje, tak je beru pořád :palec:

 

Taky tedy vše nej.

 

diiiky :) ... jj moje si zatim taky nestezuje a chrochta si z vesela :)

 

Zdar pane, moc pěkné to máš. Už jsem se tu zaregistroval a doufám, že během jara konečně taky představím nástupce Feldy. Třeba na nějakou narazím jako Ty tady :-)

 

 

 

aaa zdarec Kajo :) no tak to jsem zvedav jak se nakonec rozhodnes jestli das prednost T nebo zvolis T+DI :) :) .. urcite narazis aut je vsude mraky jen nedat na prvni dojem a na to jak auto vypada ale jak se chova a jede... jinak ja tu svou tady nenasel az po koupi a registraci zde jsem cirou nahodou narazil na predchoziho majitele krery byl clenem OC :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...