Přejít na obsah

SPIRUS .. Okta 1,9TDi RS white line..ENDing story.. nový nástupce :)


Doporučené příspěvky

hojec byla to fakt velka nahoda narazit 130km od domova a to jen tak na projizdce clena OC .. to je dobre pak uz se to snad neda splest :) jinak taky dik za pokec a okta je taky vyvonena .. kdyz budes mit cas a chut hod mi sem prosim nase spolecne fotky :)

 

No ja taky koukal, jestli je to ta pekna White Octa z OC :-) Jinak ja byl z domova 260km (okr. Opava)... takze nahoda jak prase :lool:

Na tu fotku se mrknu... :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

tak po dlouhe dobe zas nejake novinky ..

 

vcera probehl maly/velky servis a to vymena prednich tlumicu s veskerym ulozenim uz si o to rikaly .. nahrazeny tlumici znacky BILSTEIN B4 SPORT urcene pro sportovni pruzinu, kulaky, plne puky ala audi TT a neposledni rade vymena vsech brzdovych desticek ..vysledek ? k nezaplaceni zase klid presnost a rychle reakce :) jeste me ceka vymena zadnich tlumicu tak B4 SPORT ale to zas az 11.10. :D :)

 

21092012903.jpg?ver=2

 

21092012905.jpg?ver=2

Odkaz ke komentáři

měl jsi říct, mohl jsem ti sehnat stavitelný KWčko ;)

 

 

diky Honzo ale .. z tvrdyho uz jsem vyrostl ..na to stacila felda :D ted uz chci auto spis na pohodlne jezdeni snizene na kolech tvrdsi ale porad pohodlne :) takze jsem zvolil uz jen kombinaci sportovni pruzinu a tuzsi tlumic na sportovni pruzinu ... KWcko uz by asi na me bylo moc tvrdy :D ale diky :)

Odkaz ke komentáři

tak STK a ME jsou USPESNE za mnou :) sice to bylo trosku s privrenym okem jak na ME kvuli vyfuku tak na STK kvuli cockam bez ostriku ..uchvatilo je naklapeni na kolecko :D a abych nejel s cistopisem tak mi tam napsali tyto zavady:

 

- netesnost vyfukoveho potrubi = nema vliv na provoz

- zavada na svetlometu naklapeni = nema vliv na provoz

 

 

celkove PROSEL :D :) a muze se zacit ladit :)

 

tak zas za 2 roky :)

Odkaz ke komentáři

Vcera videno na Kolinsky u odbocky na Cerhenice. Stal jsem tam na cervenou v miste co opravujou ten mostek a ty jsi jel proti. Mas moooc hezkej zvuk, jak si tomu za tim mostkem trochu nalozil, tak to bylo pekne slyset. Jo a nesviti ti leva brzdovka

 

ahoj ... jj vim :) jel jsem pro pritelkyni na zamek Radim .. diky diky je to slyset pekne kdyz je vse spravne zahrate :) ..jinak na tu zarovku jsem prisel prave na Radimi kdyz jsem parkoval a videl jsem ze mi sviti jen jedna strana ted uz je vse zase jak ma byt :) skoda ze jsem si te nevsim :(

Odkaz ke komentáři

ahoj ... jj vim :) jel jsem pro pritelkyni na zamek Radim .. diky diky je to slyset pekne kdyz je vse spravne zahrate :) ..jinak na tu zarovku jsem prisel prave na Radimi kdyz jsem parkoval a videl jsem ze mi sviti jen jedna strana ted uz je vse zase jak ma byt :) skoda ze jsem si te nevsim :(

 

Všimnout si mě si nemohl ani stihnout, protože jsi ji dal při výjezdu z tý objížďky docela za uši a já jen slyšel ten pěknej zvuk :palec:

Odkaz ke komentáři

Ale prdlajs Aleši, KWčko není tvrdý. Já mám KW Street Comfort a je to v pořádku. Taky nemám uskákaný auto rád a tohle je dokonce ještě i snesitelný v Praze na kostkách. Až se uvidíme, tak můžeš vyzkoušet :palec:

 

tak to jo ja jsem se vezl v kamosove byvalem BMW 325 a ten to mel na KW a bylo to tvrdy jak beton ale ty spadaly asi do jine kategorie :D :)

jinak nejedes zitra na den otevrenych dveri do KVASIN ? v 10hod otviraji :) ja tam jedu :)

Odkaz ke komentáři

libor.kratas diky diky bylo to tam fakt zajimavy ale mame v planu dorazit do MB a jit primo do zavodu na exkurzi za provozu ale k tomu je potreba alespon 30lidi tusim a dobrou dohodu :D :)

 

 

ALL ceka me vymena kabinoveho a vzduchoveho filtru .. kabinovy je jasny ale chci se zeptat na vzduchovy ..ma cenu kupovat od KNko? nebo staci MANN ci nejaky jiny ... otazkou je co je lepsi jestli papir nebo latka .. ma nekdo KN nebo MANN co by jste doporucili spis :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...