Přejít na obsah

Problem s kufrom


Bodo

Doporučené příspěvky

Dobry den :palec: Chcel by som sa opytat ci sa niekto nestretol na Octavii II Combi stym ze by sa kufor otvoril sam pri nastartovanom motore na neutrali alebo date klucik do polohy jedna a tiez sa sam otvori tak ako by ste ho otvarali cez klucik a dneska to vyvrcholilo tym ze ked som mal dlhsi naklad kufor bol pootvoreny a po vybrati nakladu a zabuchnuti kufra uz nejde rucna otvorit iba cez kluc vie mi niekto poradit co stym ?? Dakujem za odpovede a prajem prijemny den :D

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

a nemáš to náhodou nakodované že ti to tlačítko nereaguje ?? Fungovalo ti to někdy ???

 

auto som kupil priblizne pred pol rokom a ani ma to moc nezaujimalo, ale dost casto pouzivam kufor a ked som to tu zacal citat ma to velmi zaujalo. Je to mozne ze to bude nejako nakodovane. Musim to dat preverit. Myslite ze mi diagnostika tento problem vie vyriesit?

Odkaz ke komentáři
  • o 4 roky později...

Dobry den smile.gif Chcel by som sa opytat ci sa niekto nestretol na Octavii II Combi stym ze by sa kufor otvoril sam pri nastartovanom motore na neutrali alebo date klucik do polohy jedna a tiez sa sam otvori tak ako by ste ho otvarali cez klucik a dneska to vyvrcholilo tym ze ked som mal dlhsi naklad kufor bol pootvoreny a po vybrati nakladu a zabuchnuti kufra uz nejde rucna otvorit iba cez kluc vie mi niekto poradit co stym ?? Dakujem za odpovede a prajem prijemny den smile.gif

Dobrý den, mám stejný problém OCT II Tour 1,6 MPi. Občas se stane že kufr nejde otevřít ani spínačem na dveřích ani klasicky DO, pouze prostředním tlačítkem DO. Nebo se kufr sám otevře při nastartování, nebo zabouchnutí některých svěří. Mikrospínač měněn bez výsledku, v servise se závada neprojevila, stává se to zcela náhodně. Díky za jakoukoliv odpověď nebo informaci. :)

Odkaz ke komentáři
  • o 5 let později...

Zdravím, mám Octavia II fl combi a nejde mi otvoriť kufor manuálne, ani cez DO stlačením tlačidla odomknutia - otvoria sa všetky dvere, okrem kufra. Kufor sa dá otvoriť iba cez DO tlačidlom na otváranie kufra. Kufor zatvorím manuálne a automaticky sa uzamkne + plus bliknú všetky smerovky. Viete mi poradiť čo s tým, resp. dá sa to nastaviť cez diagnostiku, alebo treba nakódovať kľúč? Ďakujem

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...