Přejít na obsah

Olej do 1.6 55Kw


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
Já jsem na to doplatil. Někdo kdo to auto měl předemnou kašlal na výměny oleje a já jsem vyměnil olej a do měsíce se přidřela klika. Důvod si každý snad vybavý

 

hm...ted jsi mě trošku vystrašil.....koupil jsem fildu s tímto motorem..a nikde se nemužu dopídit kdy byla dělána vyměna oleje, tak jsem hned olej vyměnil......a doufám, že bude vše ok. Jinak, kdyby se mi stalo to co tobě------kolik si mám připravit kaček? nebo kolik mám vykrást bank? Pokud ta cena opravy není tajná? dík tom :) :lol:

Odkaz ke komentáři

Nic se nestane když už to tak je ... u 1,6 55kW se může normálně dolévat až po ten zlom jak je ta tyčinka, bavil jsem se o tom se servisákem , a i známí co je automechanik říkal že nic se neděje. jediné co se může stát je že bude trošku cáklé ve škrtící klapce , to se stává otcovi když tam naleje po ten zlom ...

 

Jinak já tam leju 5W40 Castrol plnou, a otec tam s klidem leje 15W40 ...

Odkaz ke komentáři
Nic se nestane když už to tak je ... u 1,6 55kW se může normálně dolévat až po ten zlom jak je ta tyčinka, bavil jsem se o tom se servisákem , a i známí co je automechanik říkal že nic se neděje. jediné co se může stát je že bude trošku cáklé ve škrtící klapce , to se stává otcovi když tam naleje po ten zlom ...

 

Jinak já tam leju 5W40 Castrol plnou, a otec tam s klidem leje 15W40 ...

 

 

ok, já liju zatím 10w40, chci zjistit jestli si to neco pápne, nebot jsem přešel z octávky 2,0 a tam mi plnou syntetiku papalo 5 litru na 15 tis km a polo syntetiku 1 litr na 15 tis km. Tak jsem zvědav na tento motor. Uvidím. Jinak teda pro příšte tam dám jen něco přes 3 litry a uvidim. Tom PS díky za pomoc

Odkaz ke komentáři

a kolik tam máš na té 1,6 55kW najeto ? Otec má něco přes 120 tkm, ma ji od novoty dřív skoro nejezdil ted jezdí hodně a dost drasticky, vytáčí to i za studena, a nepapá olej vubec, za 18 000 km jestli tam doleje deci, a to jen díky tomu že ta decka oleje skončí na zemi v garáži protože měl strhlý závit na vaně tak trochu prolíná ...

Odkaz ke komentáři
a kolik tam máš na té 1,6 55kW najeto ? Otec má něco přes 120 tkm, ma ji od novoty dřív skoro nejezdil ted jezdí hodně a dost drasticky, vytáčí to i za studena, a nepapá olej vubec, za 18 000 km jestli tam doleje deci, a to jen díky tomu že ta decka oleje skončí na zemi v garáži protože měl strhlý závit na vaně tak trochu prolíná ...

Zdarec, mám nalítano kolem 159 tis km. No interval mám po 10 tis. Pokud by si to nevzalo žádný litr navic, nebo do 0,5 litr tak možná bych dal i plnou. Měl jsem dříve 1,3 felicii a tam jsem dával plnou syntetiku a nevzalo si to nic. V zimně, tuším kolem roku 2004 byly mrazi i okolo -20 st. a neměl jsem problém nastartovat.

 

Jinak chlapáci co říkáte na toto!!:http://www.rvs-tec.cz/--- kukněte možná do toho pujdu. neni to zase nejlevnější ale něco na tom bude!!!! Tod muj názor

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...