Přejít na obsah

Blacky

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    451
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Blacky

  1. Blacky

    Ústecký kraj

    " A každýmu sem tady na tý točně říkal, nechlastej, nechlastej, nechlastej. ale je to marný, je to marný, je to marnýýýýý"
  2. Blacky

    Ústecký kraj

    nooo jasne pane Karfik. Maximalne 2x za 10 let heheheheee
  3. Blacky

    Ústecký kraj

    hiuhi ja vim, ze je muj, jen je to ddeeesne stara fotka. ;) BTW: dnes sem prezul na zimni kola. Fuj 185/60/14.
  4. Blacky

    Ústecký kraj

    Fuj co to tam je za Rumika? to neni muj ;)/
  5. Blacky

    Ústecký kraj

    ja to videl a ten proti musel brzdit, aby se netrefili celne :)) trosku buckovina nooo., Ale v pohode.
  6. Blacky

    Ústecký kraj

    jj prima. Heele kdo ridil zpet tu cervenou OIC??? Ty vrahoune. )
  7. Blacky

    Ústecký kraj

    ok ok kde teda budete? ja dorazim kolem te seste.
  8. Blacky

    Ústecký kraj

    souhlas, sednem si v pizzerii, nebo tam nekde a dame fake. Ja prijedu trosku pozdeji, tak tam koukejte vydrzet.
  9. Blacky

    Ústecký kraj

    chyytrej.. nespojita funkce. ,hehehe., pockej ty vlastne studujes u me ne? Tyyjoo mama ted hlavu jak balon, takze vlastne nevim, jestli si nastoupil., Pomoooc ja nemam ve foru smajliky, kde se to zapina?
  10. Blacky

    Ústecký kraj

    Tak chválně. Kolik je 3*4? A neco slozitejsiho. Existuje funkce, ktera ma ruzny limity zleva a zprava? Jak ji muzeme pojmenovat? hihihii samy lepsi veci. VE CT a Pa sem byl ve skole od 8 do 21:00. Proste peklo.
  11. Blacky

    Ústecký kraj

    te tero nadhery. JJ asi dorazim, ale nemuzu vybrat zadnou odpoved. Mam 16-17:30 prednasku z matiky, takze prijedu pak, tj, cca 18:00
  12. Blacky

    Ústecký kraj

    voe RAR. to to nemuze byt ZIP?
  13. Blacky

    Ústecký kraj

    HA dnes 7:45 kruhovy objezd na Klisi. Smerem do Slavickove profrcel v TRABANTU bez svetel nekdo, kdo byl napadne podobny Lubovi. ;) Priznejse ty jeden, cim to jezdis? :)
  14. Blacky

    Ústecký kraj

    Ludo na necem je? Mam pocit, ze je paradne sjetej heehheeeeeeeeeeee
  15. Blacky

    Ústecký kraj

    Ty vogo tady to jede. hehe neshanite nekdo starsi NTB? POSTA.
  16. Blacky

    Ústecký kraj

    AA beru zpet, tak silnice UL -LOVO, je pry uzavrena.
  17. Blacky

    Ústecký kraj

    Ja ot jel v sobotu kolem poledne z Prahy a v pohode. Spousta priposranejch ridicu, ktery mi vyzirali ty nejvetsi a nejkrasnejsi louze , tak sem je musel predjet, abych si to paradne uzil. Nejlepsi louze je u zdymadel. juuchuuu to byl strik. Jinak vsude pohoda. U mytny brany v Zalezlech bylo bahno ze strane, ale jinak OK.
  18. Blacky

    Ústecký kraj

    CT mam vecer floorbal, takze nemuzu. BTW: nemate nekdo vodu v baraku? koukam na zpravy a net, je to ZLO.
  19. Blacky

    Ústecký kraj

    Jasna vec. Cas od casu davame kafco na pumpe a sem tam neco krapet delsiho. Motokary v Teplicich ap. A taky jsou pak vetsi srazy skodaklubu apod.
  20. Blacky

    Kriglistika

    Priima klubik :) Mnoo ja mam rad svyho Hoegardena. Je to velka tezka sklenica, ale mooco prima
  21. Blacky

    Ústecký kraj

    tsss., ja sem hodnej manzilek? Sem te lakal na kafe. Ty kozy to je jen pripadny bonus. A nikde se nepise, ze se nemuzu (žeme) podivat. VO smatani sem nemluvil Mno vorlik to ma cele popletene. Ale cas od casu mu to vyjde, tak apson neco.
  22. Blacky

    Ústecký kraj

    a kdyz snama zajdes na kafe, aaaaaaaaaaaaaa neeeebo ukazes kozy, tak jeste vic., hehehee :D :lool:
  23. Blacky

    Ústecký kraj

    ty vado ty ses ale rychlej. Co na to rikaj zensky? Neni jim to malo :D :lool:
  24. Blacky

    Ústecký kraj

    priletim jak jen to pujde. 18:07. resp tak rychle, jak se dostanu od Zimaku na Strekov . :D
  25. Blacky

    Ústecký kraj

    Hola tak zitrek plati, mam jen jednu malou komlikaci, v 5 to nestiham a dorazim az na 6, snad to moc nevadi, jak vas znam ,tak stejne dorazite az prad sestou, tak to bude akorat. :P mar: peekny brzdicky. Ale jeste bys je mel nastrikat konkorem, aby neskripaly.
×
×
  • Vytvořit...