Přejít na obsah

škodofka


Doporučené příspěvky

Spooky1 sedacky chchu hranate polosporty z golfa .. az budou nejake za zajimavou cenu ... trysky jsou vplanu ty 502 nebio 520 a casem cip .. naraz by to byla celkem palka .. :-)

Smontenegro: cistilsem to tak ze sem to nahrubo oskrabal sroubovaklem a pak steteckem pomoci tech benzinu a nakeho odmastovace na brzdy .. celkem pakarna nevimjak budu delat to sani to bude peklo :-)

Odkaz ke komentáři
Spooky1 sedacky chchu hranate polosporty z golfa .. az budou nejake za zajimavou cenu ... trysky jsou vplanu ty 502 nebio 520 a casem cip .. naraz by to byla celkem palka .. :-)

Smontenegro: cistilsem to tak ze sem to nahrubo oskrabal sroubovaklem a pak steteckem pomoci tech benzinu a nakeho odmastovace na brzdy .. celkem pakarna nevimjak budu delat to sani to bude peklo :-)

jj... tak Highline polosporty jsou super ;-)

Trysky jsem koukal a podle inzerátu bych měl mít 520 ;-) samotný by měli přidat asi 10kW

Co to sání sundat a namočit do tech benzínu? By to "nezmizelo" ten sajrajt?

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
Spooky1 sedacky chchu hranate polosporty z golfa .. az budou nejake za zajimavou cenu ... trysky jsou vplanu ty 502 nebio 520 a casem cip .. naraz by to byla celkem palka .. :-)

Smontenegro: cistilsem to tak ze sem to nahrubo oskrabal sroubovaklem a pak steteckem pomoci tech benzinu a nakeho odmastovace na brzdy .. celkem pakarna nevimjak budu delat to sani to bude peklo :-)

Tak dej trysky s 81kw motoru a máš to nemusíš upravovat soft a máš tam hned nějakých 85kw :smich: a vyjde tě to na pár korun

Odkaz ke komentáři
Tak dej trysky s 81kw motoru a máš to nemusíš upravovat soft a máš tam hned nějakých 85kw :smich: a vyjde tě to na pár korun

A to jsi vzal kde? Máš to odbržděno? Tyhle 520 jsou výkonově stejný jako 81kW akorát s tím rozdílem že se z nich na chipu dá dostat prý cca o 3kW víc než z 81. Ono Okta 81kW má oproti 66 ještě jináč nalazenou řídící jednotku.

Dle toho co jsem zjišťoval. :smich:

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
A to jsi vzal kde? Máš to odbržděno? Tyhle 520 jsou výkonově stejný jako 81kW akorát s tím rozdílem že se z nich na chipu dá dostat prý cca o 3kW víc než z 81. Ono Okta 81kW má oproti 66 ještě jináč nalazenou řídící jednotku.

Dle toho co jsem zjišťoval. :smich:

Njn tojo ,ale 81kw trysky mají větší průměr a se softem s 66kw tam jde víc nafty jednotka neví že jsou tam větší trysky tohle je nejběžnější úprava tdi a nejlevnější teď nedávno si to nechával dělat člen Rossi (na můj popud a je to velký rozdíl) :smich:

Odkaz ke komentáři
Njn tojo ,ale 81kw trysky mají větší průměr a se softem s 66kw tam jde víc nafty jednotka neví že jsou tam větší trysky tohle je nejběžnější úprava tdi a nejlevnější teď nedávno si to nechával dělat člen Rossi (na můj popud a je to velký rozdíl) :smich:

No právě ty 81kW a 520 jsou stejně velký :smich: A mělo by to právě přidat těch cca 10kW. Určitě je blbost (už z logického uvažování) aby mělo TDi 81kw a 66ka s těma samejma tryskama 85. To prostě zdravím rozumem nejde...

 

chipman a na kolik ho to vyslo ta vymena trysek za 81kw?

Trysky tady prodával jeřáb mám dojem 2500,- lehce jetý.(určo bude mít pořád) Byly to komplet vstřikovače. A za výměnu chtěl asi 400,- když by šli dobře ven ty starý. Jinak když koupíš komplet vstřikovače (z 81kW určitě) tak to vyměníš doma za půl hodinky sám. Možná za hodinku, když si s tím budeš hrát. Není to nic těžkýho. doporučuji rovnou vyměnit přepadový hadičky na naftu (asi 60kč metr-ještě zbyde) a je dobrý nový podložky pod vstřikovače. Ale ty by jsi musel asi koupit až vstřiky vyndáš, kvůli rozměru. Každopádně starý jdou nechat,ale je dobrý je předem vyžíhat aby jsi to nemusel znovu vyndavat jako já (jedna si úplně dobře nesedla) ;-)

Upraveno uživatelem Spooky1
Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
No právě ty 81kW a 520 jsou stejně velký :smich: A mělo by to právě přidat těch cca 10kW. Určitě je blbost (už z logického uvažování) aby mělo TDi 81kw a 66ka s těma samejma tryskama 85. To prostě zdravím rozumem nejde...

 

 

Trysky tady prodával jeřáb mám dojem 2500,- lehce jetý.(určo bude mít pořád) Byly to komplet vstřikovače. A za výměnu chtěl asi 400,- když by šli dobře ven ty starý. Jinak když koupíš komplet vstřikovače (z 81kW určitě) tak to vyměníš doma za půl hodinky sám. Možná za hodinku, když si s tím budeš hrát. Není to nic těžkýho. doporučuji rovnou vyměnit přepadový hadičky na naftu (asi 60kč metr-ještě zbyde) a je dobrý nový podložky pod vstřikovače. Ale ty by jsi musel asi koupit až vstřiky vyndáš, kvůli rozměru. Každopádně starý jdou nechat,ale je dobrý je předem vyžíhat aby jsi to nemusel znovu vyndavat jako já (jedna si úplně dobře nesedla) ;-)

Ale jde jde tam víc nafty !!!!!!!!!!!!!! a o dost lépe se promísí směs se vzduchem

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...