Jedinný co ti jako-by můžou, že tě poslají na STK na přeměření. Ale to bys ho musel asi hooooodně naštvat a to pak můžeš kdykoli do té doby sundat. A v Německu jsou na to háklivý, ale když to před nima sundáš tak tě pustěj :lool: .
Dnes jsem se málem pos..l v práci, vykládáme z tranzita zboží ( v zasněženém kopci ) a najednou auto šup a klouzalo se dolu. Po 20m se teda zastavilo, ale ten pohled, že nic neuděláš a koukáš kde to zahučí