Přejít na obsah

BerryRS

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    353
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele BerryRS

  1. BerryRS

    Ústecký kraj

    Hele, sice to musim " honit " ale aspoň nejsem pan KOLEGA :lool:
  2. BerryRS

    Ústecký kraj

    To budu ještě zítra stříkat tu kočičku :lool: . Příště s váma zase někam půjdu
  3. BerryRS

    Ústecký kraj

    Ty vole, neser . Bych na to musel pořádně dupnout, aby to začalo pořádně stříkat :lool:
  4. BerryRS

    Ústecký kraj

    Tak tam bych chtěl dělat
  5. BerryRS

    Ústecký kraj

    Takový pěkný ceny? To bych tipoval o dost víc, že to bude stát. To nářadíčko tam, už jen ta palice tam chybí :lool:
  6. BerryRS

    Ústecký kraj

    Pěkně to svítí :-)
  7. BerryRS

    Ústecký kraj

    Ondro, aby sis měl kam sednout za chvíly, takovejch jednotek pořád :-). Hoši, v jednoduchosti je krása a síla
  8. BerryRS

    Ústecký kraj

    Relativne dobre :-)
  9. BerryRS

    Ústecký kraj

    Take teda nedorazim Asi me to vypadlo z ty my deravy palice :-)
  10. BerryRS

    Ústecký kraj

    Kdo zitra jede do Centralu?
  11. BerryRS

    Ústecký kraj

    Jste mohli dat vedet kluci usaty :-)
  12. BerryRS

    Ústecký kraj

    Tady se to meni v peknou kucharku Jak grilovat :-) Ale nejako tu flakotu bych take dal ;-)
  13. BerryRS

    Ústecký kraj

    Něco pro SWEDA. :lool: http://www.super.cz/148965-jako-panna-orleanska-z-nejkrasnejsi-moderatorky-udalosti-udelaly-kostymerky-nehezkou-jeptisku.html Neřikal jsem to :lool:
  14. BerryRS

    Ústecký kraj

    Diky chlapy, tak prodelal mrtvicku. Jen pro zajimavost, jsem ho musel nalozit v TP nemocnici a prevest do UL protoze v TP ho nechali cekat na chodbe se zachvatem. Takove jsou TP. V UL klobouk dolu. V kolik zitra razite?
  15. BerryRS

    Ústecký kraj

    Tak bohuzel nedorazim, ted jsem volal tatovy rychlou a kdyz jsem sel na garaz pro auto tak total vybita baterka. Nemam slov.
  16. BerryRS

    Ústecký kraj

    Tak idealni by bylo pivo na sraze :-)
  17. BerryRS

    Ústecký kraj

    Tak teď váhám, zda na sraz nebo na pívo
  18. BerryRS

    Ústecký kraj

    Mazu radsi za sousedkou udelat nejakej dobrej skutek :-)
  19. BerryRS

    Ústecký kraj

    Hmm, takova kurevska jeptiska :-)
  20. BerryRS

    Ústecký kraj

    Trocha nudy doma :-D
  21. BerryRS

    Ústecký kraj

    Jedinný co ti jako-by můžou, že tě poslají na STK na přeměření. Ale to bys ho musel asi hooooodně naštvat a to pak můžeš kdykoli do té doby sundat. A v Německu jsou na to háklivý, ale když to před nima sundáš tak tě pustěj :lool: . Dnes jsem se málem pos..l v práci, vykládáme z tranzita zboží ( v zasněženém kopci ) a najednou auto šup a klouzalo se dolu. Po 20m se teda zastavilo, ale ten pohled, že nic neuděláš a koukáš kde to zahučí
  22. BerryRS

    Ústecký kraj

    Ma pravdu ten chlapec :-) Oni je mely, ale protoze nevyhovovaly tak stahovaly. A ptal jsem se kamarada policajta v praze, tak rikal zdd nemaj cim to merit a ani necekaj kdy dorazi nejaky kalibrovany
  23. BerryRS

    Ústecký kraj

    Kdyz uz, tak at dovnitr neni nic videt. STK se nejak udelat da a meraky PCR kdy dostanou je ve hvezdach.
  24. BerryRS

    Ústecký kraj

    Mel jsem je tam 2 roky, jen Kvuli Koprivovy museli dolu (bydlel jsem tam). Protoze jinak to nema vyznam. S Mostem a 17hod.pocitam.
  25. BerryRS

    Ústecký kraj

    Ja uz jsem take rozhodlej a dam na ty predky 5% propustnost jako vzadu. Jen cekam az se tr.oteply.
×
×
  • Vytvořit...