Přejít na obsah

Kaproš

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    651
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Kaproš

  1. Plně s Tebou souhlasím. Taky jsem do něho kapánek hučel, když vyměnil Rencka za OI :) Jinak to 3raminko měl za fakt luxusní cenu, jsem čuměl jak cyp ..
  2. Jak mě včera přezouval, tak měl úsměv přes celý xich :) (že by z té projížďky?)
  3. Hoblik: Včera jsem se dozvěděl, že chodíme se svým autíčkem ke stejnému panu doktorovi
  4. Pokud někdo máte v plánu dnes vyrazit do Rožnova přes Čeladnou, tak si nechte zajít chuť. Na prvním kruháči v Čeladné PČR všechny vracela zpět (cesta do Rožnova je z tohoto směru uzavřena - popadané stromy, sněhové jazyky). Valil jsem bulvy kolik sněhu tam blilo Musel jsem se vrátit z5 a šup do práce Odpoledne dám fotečky z Finska - Čeladné
  5. Tak tohohle žluťáska jsem po Kurvine jezdit neviděl. Pěkná, až na ten volant.
  6. Zítra jedu služebně na dva dny do Rožnova a po ověřené informaci, že tam dnes napadlo 4 cm sněhu jsem byl předčasně donucen vyměnit pěkné za škaredé
  7. Taky budu dneska odpoledne přezouvat papuče ...
  8. Tady je to dělo: Peugeot 206 CC 1.6 16V Značka: Peugeot Model: 206 CC Typ: 1.6 16V Karoserie: Kabriolet Palivo: Benzín Poháněná kola: Přední Barva: světle zelená metalíza Rok výroby: 2003 Najeto: 107 000 Km Výkon: 800 kW (1088 PS) Cena: 150 000 Kč Nemá někdo zájem?? :) :D :D
  9. Nemáte někdo z Vás zájem o koupi cabria za babku, co trhá beton pouhým otočením klíčku (800 KW) :) Možná RiderPaul. RSo je proti tomu hračka pro malé děti :D
  10. RAZTY radeji utekl z hospody :) :D
  11. Hoj všem. Jak Vám šlapou Kabáti?
  12. Tak Pavlík alias RiderPaul už prodává svou Octulku ..
  13. MotherBoard - základní deska nebo Mladá Boleslav ;)
  14. Kdybych vedel vyrobce MB, tak bych mozna nasel i driver urceny primo na danou desku.
  15. Maros: To je pekne stara deska. Zkus se zeptat strejdy Google Jinak mozna pomuzou ovladace na cipset KT600: - zde - www.pretaktovani.cz - zde
  16. Ještě 10 minut a jdu otevřít kufr ...
  17. Je bílá , ale mám i černou
  18. Kaproš

    Molík

    Vzhledem k tomu, ze v soucasne dobe pro me penize nehraji podstatnou roli, tak jsem chtel vedet o co jsem prisel a jestli ma smysl prejit na jiny druh paliva a zustat u OI v TDi nebo si poridit OII RS a pustit se do podobnych uprav. To, ze je to Hobby je mi jasne
  19. Taky bych možná našel jednu funkční a nevyužitou vypalovačku LG GSA-4082B
  20. Kaproš

    Molík

    Kolik Tě tato přestavba cca stála?
×
×
  • Vytvořit...