Vzhledem k tomu, ze v soucasne dobe pro me penize nehraji podstatnou roli, tak jsem chtel vedet o co jsem prisel a jestli ma smysl prejit na jiny druh paliva a zustat u OI v TDi nebo si poridit OII RS a pustit se do podobnych uprav.
To, ze je to Hobby je mi jasne