Přejít na obsah

tempomat

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    6
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

tempomat's Achievements

0

Popularita

  1. tempomat

    Columbus

    Díky za odkaz na katalog. Já jsem si ho vyžádal u prodejce. Tam už je nový kabel uveden, ale v E-shopu s originálním příslušenstvím k Octavii III jsem našel pouze "starý kabel" s tímto Kód produktu AZO800001 Uvidíme co se bude dít nadále. Auto bude až začátkem července 2013 a do té doby se to snad nějak vyvrbí.
  2. tempomat

    Columbus

    Ano, přesně to jsem měl na mysli. V prví řadě jestli to vúbec lze a když ano, tak jak to uskutečnit. Děkuji za námět a budu přemýšlet a bádat dál, než půjde objednat OCTAVIA III v konfiguraci, kterou jsem si ke svému možná poslednímu autu v životě vysnil. Tisíceré díky.
  3. tempomat

    Columbus

    Nazdar borci, na str.31 tohoto návodu stojí zhruba toto: Video (pouze v případě použití adaptéru s červeným označením) Vstup MEDIA IN Externí zdroje, jako např. iPod, iPad nebo iPhone, připojené do vstupu MEDIA IN lze ovládat pomocí přístroje. Video (pouze v případě použití adaptéru s červeným označením Některé možnosti ovládání iPod , nebo přehrávání videa, jsou podporovány pouze s červeně označeným propojovacím kabelem Neví někdo co se tím myslí, v originálním příslušenství ŠKODA ten kabel neumím objevit. Děkuji za váš čas a jsem s úctou.
  4. tempomat

    MDI

    Omlouvám se za moji naivitu, je pravdou, že poslední moje ŠKODOVKA, se kterou jsem něco najezdil byla Š105L. Nyní stojím těsně před objednáním nové OIII a proto se zajímám o všechno, co s tím souvisí. Ale to je do jiné sekce. Při mojích úvahách jsem vycházel z toho, že některá auta mají A/V vstup vytažen ven (např. LANCIA VOYAGER), doposud jsem totiž používal v autě navigace v chytrých telefonech. Na závěr chci věřit, že se nedočkám odpovědi, abych si tedy koupil jiné auto, ktaré to umí. OIII bude možná moje poslední auto v životě! Jenom pro zajímavost první auto byla též OKTÁVKA, ale to bylo v minulém století. Děkuji za pochopení.
  5. tempomat

    MDI

    Díky za odpověď,jedná se mi hlavně o připojení iPodu touch 4. generace, tak aby fungoval video výstup. Pátral jsem na netu a objevil jsem toto:http://www.aunika.com/Multimedia/AV-adaptery-pro-multimedia/AV-adapter-Audi-VW-Skoda-Seat. Myslím, že by to mělo makat, pokud má COLUMBUS TV tuner a to v OIII snad je.
  6. Nazdar borci OIII! Ví někdo něco bližšího o "mittsumi apple connectivity" než jenom to, že když se objedná mittsumi apple connectivity odpadá tím pádem MDI. Díky za váš čas.
×
×
  • Vytvořit...