Jump to content

DominikZ

Uživatelé
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

DominikZ's Achievements

0

Reputation

 1. No právě zatím mám měsíc po geometrii, hlídám to a zatím je pneu rovnoměrně sjeta na obou stranách cca 7 mm, zatížené to mám pernamentne LPG bombou + v kufru plnohodnotná rezerva R16. Vozím v kufru teď kočárek máme prcka tak snad to bude už OK. Ale levé kolo mi přijde že má větší Ačko než pravé ale mám to tak celou dobu už od koupě auta a i po výměně celého zadku je to stejné ale možná jen můj dojem. Doufám že už to bude ok zimaky mám druhou zimu nerad bych je poslal po sezoně do věčných lovišť. Takhle mi dopadly letní po jedné cestě do Chorvatska a zpátky. Proto se nakonec dělala hned celá zadní náprava navíc aj tlumiče byly ko po sundání bylo kolo oskakane, ale víc bylo levé kolo chycene ale to přisuzují špatně rozložené váze v kufru..
 2. Ahojte, byl jsem na geometrii sjíždění vnitřku zadních pneu, výměna všech ramen, pružin a tlumičů. Geometrie nastavena takto, sbíhavost asi ok ale odklony zbytečně na hraně bych řekl, nevím když auto zatížim jestli půjde geometrie nad -1,5 a tím pádem bude mimo nebo do plusu nevím jak je brána nula. Děkuji za odpověďi
 3. Tady je víceprvková náprava, dnes jsem byl na geometrii ve škodovce a byla rozhozená sbíhavost tak mi to seřídil tak snad už bude doufám klid.
 4. Dělal to autoservis tak snad to dotáhl tak jak mají, značka ramen lemforder
 5. Ahoj prosím o radu nebaví mě kupovat zadní gumy každou sezónu. Mám O2 facelift kombi tovární LPG, kola originál rozměr pneu 205 55 16. A stále se mi sjíždí vnitřek zadních pneumatik levá o dost více, mám vyměněné tlumiče uložení dorazy, pružiny se daly loni nové a tlumiče letos v létě byly úplně ko. 3 týdny zpátky se vyměnily všechny ramena na zadní nápravě a udělala geometrie. Po 200km jsem jel znovu na kontrolu geometrie kdy levé kolo sbíhavost skočila hodně bylo nastaveno +0,07 na obě kola a pravé bylo +0.10 a levé skočilo z 0,07 na -0,34 dalo se to zpátky na 0,07 ale levé kolo je po 3 týdnech hodně chycené nevím v čem by mohl být už problém... Auto nebylo nikdy bourane a zadní náprava je v pořádku není ohla nic kontrolováno při výměně ramen .. tlak dávám na všechny kola 2.5 baru. Napadlo mě když byl ko tlumič nemůže se to jakoby srovnávat jenom ?
×
×
 • Create New...