Přejít na obsah

Havířovský Express


Janek250

Doporučené příspěvky

Ahoj Gespenst. No co ja vim tak bacha je ted v Ove ale sem uz vic jak rok nechodi ani Petinka ne. Duvody jsou jen domenky nebo spis odhady. Jelikoz spolu nekomunikujeme tak ti presne nereknu.... A to je muj bracha. A co ty? Jeste porad mas stribrnou OI 4x4? Nebo jste ji uz vymenili za mladsi?

:o :o :o

 

Normálně jsem dostal chut na palačinky sakra :D

Odkaz ke komentáři

Jelikoz spolu nekomunikujeme tak ti presne nereknu....

Tohle je pro mě nepřijemná "novina"

 

Hoj Jero, neptal jsi se náhodou na ten vozík?

Hoj

Ptal a zbyly jen kola ..tak nic ,ale ještě zkusim rozhodit sítě,dědkovi prolezu stodolu,ten tam má hodně podobných pokladů ,,ale kdybys na to moc spěchal

 

http://dum.bazos.cz/inzerat/23032706/Prives-privesny-vozik-za-jizdni-kolo-novy-nepouzity.php

Odkaz ke komentáři

Tohle je pro mě nepřijemná "novina"

 

 

Hoj

Ptal a zbyly jen kola ..tak nic ,ale ještě zkusim rozhodit sítě,dědkovi prolezu stodolu,ten tam má hodně podobných pokladů ,,ale kdybys na to moc spěchal

 

http://dum.bazos.cz/inzerat/23032706/Prives-privesny-vozik-za-jizdni-kolo-novy-nepouzity.php

 

 

Tys je kůň :D

Ale díval jsem se na neho, denně sjíždím bazoš a do vyhledávače dám privesny vozik a todle mi vyskočilo :D

Odkaz ke komentáři

No asi fakt začnu i přes veškeré překážky :rolleyes:

V tom případě bude asi nové vlákno nutnost ...

 

Tys je kůň :D

Ale díval jsem se na neho, denně sjíždím bazoš a do vyhledávače dám privesny vozik a todle mi vyskočilo :D

převezeš co potřebuješ a ještě fyzičku vypiluješ :)))

Odkaz ke komentáři

Hmmm Woody takto bude problem. Koukal jsem bo taky budeme potrebovat a "tchan" taky furt o nem mluvi k baraku,ale nema auto s taznym, no a ani na aukru nic moc neni a kdyz je tak za hromadu penez pekne sroty... To uz radeji novy...

 

Nove vlakno asi ve finale bude, halvne kvuli administrace. Zatim ale neni nazev a taky kdo by ho vedl a zalozil... Jeste jsme se porad nedohodli....

Odkaz ke komentáři

Pěkné ránko......cool.gif

No ještě dneska volno a zítra už zase do práce.....angry.gif..

 

Kube jak píšeš o změně vlákna co kdyby jsme přešli normálně do Vlákna >Moravskoslezký kraj< jsou tam jenom 4 stránky.Můžem to třeba změnit na Moravská hospoda.A nebo jiný název.Napsalo by se Vittovi at ten kdo se bude o to starat dostane vstup do administrace a Havířovský expres se zruší.To je můj názor ,ale je mi to jedno ......palec.gif

Odkaz ke komentáři

Dobré ranko, včera na mě blikal nějaký silniční pirát v červené střele :-)

 

Přijde chlap ráno do práce a povídá kolegům :

"Tak si volové představte, dnes ráno jsem měl orální sex ! "

Kolegové na to uznale:

"No ty vole, to je paráda, bomba... super !"

A on: "

"No...jestli je to super, to zrovna nevím, ale jediné co

vím je, že už nikdy neusnu ve vlaku s otevřenou hubou…

Odkaz ke komentáři

Dobré ranko, včera na mě blikal nějaký silniční pirát v červené střele :-)

 

Přijde chlap ráno do práce a povídá kolegům :

"Tak si volové představte, dnes ráno jsem měl orální sex ! "

Kolegové na to uznale:

"No ty vole, to je paráda, bomba... super !"

A on: "

"No...jestli je to super, to zrovna nevím, ale jediné co

vím je, že už nikdy neusnu ve vlaku s otevřenou hubou…

 

 

Já si zas včera říkal, že zima končí a přichází jaro bo přiletěli vlaštovky a Blonďak vytáhl redku . :smich:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...