Přejít na obsah

xenonový světlomet octavia 1 facelift


peakt

Doporučené příspěvky

Ahoj,

mám už najeto na xenonech téměř 300 000Km a budou asi potřeba vyměnit.Na e-shopu autokelly.cz jsem našel dva druhy:

Jeden je od Depo a druhý original.

Mám je jen vysvícený,jinak elektronika je ok.

 

 

http://www.autokelly.cz/Catalog.aspx#|Y33buV4cvEnkJxvjhfNBp1Eh3X4ZlNBqYzs4FQuEaeINtDdnmzz5q32KCCLWUupaw0nJ2DZhMIhLoM5dFYyMzDVgNsA2o9eaegmIi4/i7atDOUPKQ81aSMhFSWnZGucKmOGuCf3Z6hCfwHFGOQH+U/RsdJp5RbNVpeBexkpI2vUXiMOF43gKRHwdOLwCqqbB/w7awWQ/ozDTfzN78yL98R/5Ee0d1y4Bo2pMw8CuRO18tRDSsieHpzyhemiqLsqmHojDibHdTide3oHuDHoBWg==

 

Nevím který mám koupit,který je lepší a jestli někdo máte zkušenosti se xenonama od DEPO?Cena je zajímavější,než originál za 4800Kč,ale co kvalita?

Díky za pomoc :rolleyes:

Upraveno uživatelem peakt
Odkaz ke komentáři

Ahoj,

mám už najeto na xenonech téměř 300 000Km a budou asi potřeba vyměnit.Na e-shopu autokelly.cz jsem našel dva druhy:

Jeden je od Depo a druhý original.

Mám je jen vysvícený,jinak elektronika je ok.

 

 

http://www.autokelly.cz/Catalog.aspx#|Y33buV4cvEnkJxvjhfNBp1Eh3X4ZlNBqYzs4FQuEaeINtDdnmzz5q32KCCLWUupaw0nJ2DZhMIhLoM5dFYyMzDVgNsA2o9eaegmIi4/i7atDOUPKQ81aSMhFSWnZGucKmOGuCf3Z6hCfwHFGOQH+U/RsdJp5RbNVpeBexkpI2vUXiMOF43gKRHwdOLwCqqbB/w7awWQ/ozDTfzN78yL98R/5Ee0d1y4Bo2pMw8CuRO18tRDSsieHpzyhemiqLsqmHojDibHdTide3oHuDHoBWg==

 

Nevím který mám koupit,který je lepší a jestli někdo máte zkušenosti se xenonama od DEPO?Cena je zajímavější,než originál za 4800Kč,ale co kvalita?

Díky za pomoc :rolleyes:

 

pomůže mi prosím někdo? B)

Odkaz ke komentáři

Kup len korpusy a prehod elektroniku.

Napriklad: ob-autodily

Inak original je original...

 

Tu v bazari si nenasiel ziadne xenony na OI? Niekedy sa vyplati pohladat aj tam. ;)

 

 

Na Autokelly.cz jsem našel dvoje.

Jedny bez elektriky od firmy DEPO z Taiwanu za cenu 2282 Kč,což je cena super,ale právě hledám někoho kdo s něma má zkušenosti.

Pak tam jsou ještě jedny za cenu 4945 Kč a tam píšou že se jedná o original a s veškerou elektrikou.

Jak jsem psal.Elektriku mám ok,jen jsou vysvícený,takže se přikláním k těm od firmy DEPO ,ale opravdu mám obavy,aby to nebyl šunt,i když píšou že není.¨

Tak který z těch dvou? B)

Odkaz ke komentáři

No mě čeká stejné rozhodování jelikož mi přestávají svítit.. kamarád má DEPO xeny na fábii a v pohodě.

 

 

Jo?,a svítí stejně jako origo?

Mluvil jsem s kámošem co opravuje auta a říkal taky,že Depo dělá hodně dílů a nejsou špatný i když ze světlama nemá zkušenost,tak prej třeba blinkry jsou v pohodě.Nemám se prej čeho bát. :palec:

 

Mně zatím svítí,ale mám najeto 297tis. km a prej při 300tis. se mají měnit.Sám nevím jak to poznám,ale asi ve tmě nebudu moc vidět,nebo nevím co? Když jsem v loni měnil výbojku,tak jsem si všiml,že se parabola za čočkou loupe,tak si myslím,že už mají svůj čas :(

Odkaz ke komentáři

Jak tu píšete, že máte najeto 300 a musíte měnit výbojky :D tak já mám najeto 180 a musel jsem je taky měnit asi je něco špatně. :lool:

 

No a jinak když tu je téma o světlech tak nevíte někdo kde by se daly sehnat výbojky s barevným odstínem? Brácha má do zelena jemně a nevypadá to vůbec špatně tak o tom taky přemýšlím. A ještě jsem přemýšlel o výměně parkovaček za ty klasicky žárovičky, že bych tam dal co svítí do modra jako klasické světlo ale modré nymslm ty tuning modry tečky. ale bohužel jsem to nikde nenašel. :-( Nevíte kde bych to mohl najít? Jsou to sice takové drobnosti ale na celkovém dojmu auta to udělá celkem dost :pivo:

Odkaz ke komentáři

Jak tu píšete, že máte najeto 300 a musíte měnit výbojky :D tak já mám najeto 180 a musel jsem je taky měnit asi je něco špatně. :lool:

 

No a jinak když tu je téma o světlech tak nevíte někdo kde by se daly sehnat výbojky s barevným odstínem? Brácha má do zelena jemně a nevypadá to vůbec špatně tak o tom taky přemýšlím. A ještě jsem přemýšlel o výměně parkovaček za ty klasicky žárovičky, že bych tam dal co svítí do modra jako klasické světlo ale modré nymslm ty tuning modry tečky. ale bohužel jsem to nikde nenašel. :-( Nevíte kde bych to mohl najít? Jsou to sice takové drobnosti ale na celkovém dojmu auta to udělá celkem dost :pivo:

 

 

To jste špatně pochopil.My tady mluvíme o celých světlometech,který se mají údajně po cca, 300tic.km měnit.Co se týče výbojek,tak ty vydrží cca. 2700 hodin svícení,Vezmu-li průměr 50 km/hod, bylo by to 135 tis.km .

o se týče výbojek,tak hodně je kupujou na Aukro,ale i zde je to ok http://www.xenonovevybojky.cz/

Odkaz ke komentáři

To jste špatně pochopil.My tady mluvíme o celých světlometech,který se mají údajně po cca, 300tic.km měnit.Co se týče výbojek,tak ty vydrží cca. 2700 hodin svícení,Vezmu-li průměr 50 km/hod, bylo by to 135 tis.km .

o se týče výbojek,tak hodně je kupujou na Aukro,ale i zde je to ok http://www.xenonovevybojky.cz/

 

Tak to přesně jsem hledal :-) Děkuju. A s xenonama mám teda čas jak vidím. :-)

Odkaz ke komentáři

Takže jestli tomu rozumím,tak přímo u autorizovanýho prodejce škoda a cena je bez motorků a trafa,ale je to s žárovkama,včetně xenon výbojky.Je to tak? :pivo:

Vevnitř jsou rozvody.Žárovky,výbojku,trafo a motorek naklápění si vyměníš sám.Je to jednoduchý,práce cca20 min.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...