Přejít na obsah

Octavia III


Doporučené příspěvky

Dopĺňam a potvrdzujem termíny nábehov jednotlivých verzií:

  1. Octavia III Combi od mája/května 2013
  2. Octavia III Combi 4x4, Octavia III RS, Octavia III Combi RS od júla/července 2013
  3. Octavia III Greenline od novembra/listopadu 2013

 

MR2013 budú mať servis rozdelený tak, ako doteraz. Ale od MR2014 bude rozdelenie na viacero kvázi balíkov úkonov - výmena oleja, inšpekcia, rozšírená inšpekcia, dodatočné úkony. Auto potom podľa času alebo najazdených km priamo upozorní, či treba vymenit olej, alebo vykonať inšpekciu. Doteraz sa upozorňovalo v štýle "Servis za 3900 km nebo 48 dní", po novom sa bude konkrétne upozorňovať "Servis oleje za 3900 km" alebo "Inspekce za 48 dní" podľa toho, čo bude aktuálne.

 

Čo sa týka cien a SK trhu, predaj má začať vo februári. Ceny známe nie sú, ešte sa ladia, aktuálne beží v SR dokonca zákaznícky prieskum realizovaný GFK a tému OIII. Deadline je 19.január, cenníky musia byť k dispozícii najneskôr posledný januárový týždeň. Výbavy pre SR budú iné ako pre CZ, v podstate kopírujú obsah bývalých výbavových stupňov OII. Rozdiel je jedine v kolennom airbagu, ktorý OII nemala.

Čo mám info od predajcov, tak ľudia už chodia - sú takí, čo sa pýtajú na OIII, ale dosť je aj takých, čo čakali na OIII ale nepáči sa im a chceli by ešte objednať OII :huh:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...