Jump to content

jar_da

OctaviaClub
 • Content Count

  11 225
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

55 Excelentní

About jar_da

 • Rank
  hodnost: TITANIUM

Profile Information

 • Auto
  Octavia III

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Diplomatická odpověď 😀
 2. a já myslel, že na šířce parkovacího místa 😀
 3. Jasně, já to psal jako nadsázku ... 😀
 4. U V8 Hemi, ať už foukané nebo ne, budeš řešit koukat na silnici, protože ti budou všichni překážet, budeš řešit uši, protože z výfuku půjde vždy ten nej song, rukama budeš mít potřebu pořád krotit maxistádo plnokrevníků a víc tě zajímat nebude, protože budeš chtít být pořád na levé přední sedačce. Koukat na auto zvenčí budou ti ostatní, zkoumat spáry a plasty budou do prvního prošlápnutí plynového pedálu pak už budou jen zkoumat, jestli si necvrkli do spodního prádla. P.S. Vím jen o jedné úzké spáře, která umí ppdobne pocity jako V8 Hemi 😎, ale ty na autě to fakt nejsou.
 5. Romane, v tomto případě je to tak, z ty jsi srnu nesrazil, to udělalo to auto před tebou, od tohoto sražení je už srna věc odlétujicí od jiného vozidla na kterou jsi reagoval. Pokud by jsi měl rozbité auto, bude tvoje škoda proplacena z povinného ručení toho vozidla před tebou, které ji srazilo a hodilo na tebe.
 6. Ten má spíš v prdeli spojku ... Moc nevěřím, že ti někde mimo autorizak prodali převodovy olej přesně na VIN tvého auta ... oni s tím mají mnohdy problém i v autorizaku, proto jsem u nich raději šel pro info k servisním technikoni než k těm od příslušenství a náhradních dílů.
 7. Olej se musí dávat podle VINu, samozřejmě origo, ale i podle VIN.
 8. Jenže ten náklad odepisuješ pět let
 9. Zepředu se to rodí do Alfy 😀
 10. jar_da

  S60 Polestar

  To taky neparkuje, to tě doveze na místo a zase ro pro tebe na čas přijede 😀
 11. Jo to souhlasí, v Romanove případě ano. Jinak jak tu bylo psáno o tuctovosti Mustang.... Až tak nesouhlasím, pokud vezmu výskyt M3 vs. Shelby, tak M3 potkám tak dvě do měsíce, Shelby? Schválně kolik? Nic. Klasika GT Mustang je něco jiného, těch jezdí vic, proti M3 ale zase ne o tolik. Jenže to nejde až tak srovnat. GT je standard, M3 je specialka, takže by se spis mělo srovnávat GT s řadou 3. Pro Romana je víc užitečnější M3, na cesty které jezdi a styl kterým si chce jízdu užívat. Shelby je ultimativni, tam si všechno musíš zasloužit a odpracovat a i zatáčky pak jsou pak v pohodě.
 12. No to jsem sám zvedavej 😂 Schválně, co myslíš?
×
×
 • Create New...