Jump to content

jar_da

OctaviaClub
 • Content Count

  11 374
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

79 Excelentní

About jar_da

Profile Information

 • Auto
  Octavia III

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Takže zatím to neplatí, pokud jsem správně pochopil. Edit, už jsem to našel, je to povoleno, vyhl 509/2021
 2. Akorát k tomu zatím zapomněli schválit výjimku z přejetí plné čáry. Alespoň myslím tedy. Takže v případě plné čáry buď jet za kolařem anebo přes plnou s rizikem sebrání řidičáku, pokud má člověk smůlu.
 3. Máro, jen upřesnění, ten ventil nám ovládat jde, ale on se vám mechanicky neotevře, resp. otevře tak 3x z deseti pokusů, pokud je zavřen déle tak ani na jeden pokus, ale musí se s ním pocukat, pak se chytí. Tvůj technik to ví, těch telefonů od metráče má na toto téma mraky. Já s tím dál nic dělat nebudu, závada není na našem přijímači, jak se lidově říká. Klidně zavolej, pokud se chceš dostat do obrazu
 4. To jsi mě rozesmál.... Jasně z doslechu, klasika, ... Máro, Málo, nám tam vše funguje bez závad, nefunguje váš ventil, .... To není o žádném vymýšlení řešení nebo jiné vyšší dívčí. Vy jste za něj dostali peníze, vaše dodávka, vaše montáž. To jen na okraj. Tak to neházej jinam. Tím tuhle diskuzi končím, číslo na mě máš. Haníš tady servisy tak jsem ti jen chtěl připomenout, že mince má dvě strany. Pokud tě ta Čáslav zajímá, pak tě zvu na kafe ....
 5. Twl, Máro, jak vy dlouho řešíte tu pojebanou otevírací klapku nádrže pro cisterny v Čáslavi? Rok? ... A pořád nechodí jak má.
 6. Jen dej bacha, ani tak neprojedes vraty 😀
 7. Diplomatická odpověď 😀
 8. a já myslel, že na šířce parkovacího místa 😀
 9. Jasně, já to psal jako nadsázku ... 😀
 10. U V8 Hemi, ať už foukané nebo ne, budeš řešit koukat na silnici, protože ti budou všichni překážet, budeš řešit uši, protože z výfuku půjde vždy ten nej song, rukama budeš mít potřebu pořád krotit maxistádo plnokrevníků a víc tě zajímat nebude, protože budeš chtít být pořád na levé přední sedačce. Koukat na auto zvenčí budou ti ostatní, zkoumat spáry a plasty budou do prvního prošlápnutí plynového pedálu pak už budou jen zkoumat, jestli si necvrkli do spodního prádla. P.S. Vím jen o jedné úzké spáře, která umí ppdobne pocity jako V8 Hemi 😎, ale ty na autě to fakt nejsou.
 11. Romane, v tomto případě je to tak, z ty jsi srnu nesrazil, to udělalo to auto před tebou, od tohoto sražení je už srna věc odlétujicí od jiného vozidla na kterou jsi reagoval. Pokud by jsi měl rozbité auto, bude tvoje škoda proplacena z povinného ručení toho vozidla před tebou, které ji srazilo a hodilo na tebe.
 12. Ten má spíš v prdeli spojku ... Moc nevěřím, že ti někde mimo autorizak prodali převodovy olej přesně na VIN tvého auta ... oni s tím mají mnohdy problém i v autorizaku, proto jsem u nich raději šel pro info k servisním technikoni než k těm od příslušenství a náhradních dílů.
×
×
 • Create New...