Přejít na obsah

OII - RS packet sedačky


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

prodám sport packet sedačky na OII combi.

 

Sedačky jsou v hezkém stavu. Bohužel jsem je nestihnul dát na auto, protože jsem ho prodal.

 

Jsou vytepované od předchozího majitele, aktuálně pouze lehce zaprášené (měl jsem je v bytě a ne v garáži).

 

Přední sedadla mají výhřev a jsou výškově stavitelná, u jedné přední sedačky chybí akorát kolečku pro korekci bederní opěrky (viz foto). Zadní část je včetně loketní opěrky.

 

Cena: 5.000,-

Osobní převzetí v Plzni popř. dovezu Praha - Zličín.

post-40460-0-14440400-1455192207_thumb.jpg

post-40460-0-84072600-1455192215_thumb.jpg

post-40460-0-82182100-1455192222_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

šlo by to nějak poštou nebo nějakým známým přiblížit někam k ostravě?...

 

Poštou ani spedičkou určitě posílat nebudu, stačí mi obstrukce s nárazníkem :) .

 

Cesty do Brna mívám jednou za čas, nicméně záleží na domluvě.

 

Více asi raději po SZ.

Ahoj,

 

s to kolecko bederni operky jen chybi neni tam nejake poskozeni? Bude se dat nahradit? Jeste jeden dotaz - z jakeho roku jsou ty sedacky? A posledni pujdou do liftbacku?

 

Diky za info

Rasta

 

Ahoj,

 

to kolečko tam opravdu pouze chybí, stačí vyměnit ze stávající.

 

Rok z hlavy nevím, ale prodávající tvrdil že jsou z auta, které mělo najeto 80k. Nicméně zkusim blejsknout dneska večer detail toho kolečka a nějaký tovární štítek.

 

Ohledně kompatibility stačí pohledat viz: http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=8894

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...