Jump to content

Prodáno

Místo určené pro skončené inzeráty z důvodu prodeje


3,056 topics in this forum

    • 1 reply
    • 707 views
    • 2 replies
    • 2.5k views
    • 4 replies
    • 1.9k views
    • 3 replies
    • 3.2k views
    • 1 reply
    • 2.9k views
    • 3 replies
    • 2.7k views
    • 1 reply
    • 1.2k views
    • 3 replies
    • 2.5k views
    • 1 reply
    • 1.3k views
    • 0 replies
    • 665 views
  1. OIII-radio Bolero

    • 1 reply
    • 2.2k views
    • 1 reply
    • 1.6k views
  2. Genovo MAX

    • 2 replies
    • 2k views
    • 0 replies
    • 1.6k views
    • 1 reply
    • 1.6k views
    • 1 reply
    • 1.8k views
  3. Amundsen+

    • 1 reply
    • 2k views
    • 0 replies
    • 1.8k views
    • 1 reply
    • 3k views
  4. Prodáno

    • 0 replies
    • 926 views
    • 1 reply
    • 2.3k views
    • 3 replies
    • 2.3k views
  5. prodáno,smazat

    • 0 replies
    • 2.3k views
  6. prodáno, prosím smazat

    • 0 replies
    • 2k views
  7. prodáno, prosím smazat

    • 0 replies
    • 2.1k views
  8. Smazat

    • 0 replies
    • 1.9k views
  9. prodáno,smazat

    • 0 replies
    • 2k views
  10. prodáno

    • 6 replies
    • 3.2k views
    • 3 replies
    • 3.3k views
    • 1 reply
    • 2.6k views
  11. Octavia 3 1.4 TSI 103kw

    • 2 replies
    • 3.3k views
    • 1 reply
    • 3.1k views
  12. smazat

    • 0 replies
    • 3k views
    • 3 replies
    • 4.7k views
    • 1 reply
    • 2.5k views
  13. Gril Hecht

    • 2 replies
    • 3.1k views
    • 0 replies
    • 3.9k views
  14. prodáno,smazat

    • 0 replies
    • 5k views
    • 2 replies
    • 3.7k views
  15. prodáno,smazat

    • 1 reply
    • 3.3k views
  • Příspěvky

    • Dnešný progres. Koberec vytepovany už par dni suchý, nastriekal som nanho zafarbujucu farbu na koberce a opäť vyzerá pekne čierny, posúďte sami 🙂 uvidim co to vydrzi, snad nebude púšťať farbu. ďalej som zacal vytlmovať, este treba dokončiť druhu vrstvu ale uz mi dnes došla energia.
    • enkoder je součástka v každém přepínači. Osička toho přepínače točí mechanismem, který generuje signály vpřed a vzad pro jednotku.  Tahle součástka se dá změřit, když jí odpájíš z plošnáku tak jí zkontroluješ. Řekl bych, že kodováním to nebude, když ti fungují ostatní tlačítka...  
×
×
  • Create New...