Jump to content

Konny

OctaviaClub
  • Posts

    11,688
  • Joined

  • Last visited

3 Followers

Kontakty

  • Website URL
    http://

Profile Information

  • Auto
    Octavia I

Recent Profile Visitors

18,178 profile views

Konny's Achievements

187

Reputation

  1. Pokud je u octavia 1 špatná geometrie na zadní nápravě, tak pomůže jen výměna za novou. Štelovat se dá tuším jen u 4x4 😉
  2. Sice práce kopec, ale ten výsledek bude stát za to 😉👍
  3. Moc pěkný sedačky. To se bude sedět 😉👍
  4. Bohužel v dnešní době je jen poptávka po SUV a CrossOverech, takže praktické MPV jde stranou a zůstanou defakto "nepraktická" auta 😩. Jsem rád, že jsem ještě vychytal, kdy auta typu Touran byly dostupný 😉
  5. Máš pravdu, že si člověk na lepší hned zvykne a jízda s Touranem je moc pohodlná. Časem ho určitě využiju na špinavější věci, ale na to je zatím octa... 😉 Díky 😉👍
  6. Dlouho jsem sem nic nedal. Octa pořád slouží, kilometry přibývají (nyní okolo 384tis), opravy a výměny dílů se pravidelně prováděly a jak už tomu bývá, nic není na věky.... Letos tedy nastal čas pořídit po 19 letech něco mladšího. V březnu jsem tedy pořídil 5 měsíční předváděčku VW Touran 1.5 TSi DSG v téměř plné palbě 👍. Octa ale dál zůstává v rodině a bude se používat na jízdy do práce a na "práci" a na výlety a vožení rodiny bude Touran 😉
  7. Neboj, to pracovní auto není doslova. Na krátké jízdy, do práce a na "práci" je Octa a Touran je na dlouhé jízdy a vožení rodiny atd. 😉 Přesně tak, jedničková octa byla a je dobré auto, ale zub času je neúprosný a je prostě čas posunout se vpřed 😉
  8. Ať Superb dobře slouží 😉👍 . Já jsem teď v podobné situaci. Koupil jsem v březnu nového Tourana (pohodlí a bezpečnost), ale Octa pořád zůstává jako pracovní auto 😉
  9. Plastový podběh drží na pár šroubech a pak máš ke všemu hezký přístup 👍. Pokud máš doma pájku a cín, tak stačí od předních blinkrů odizolovat kousek vodiče a přípájet vodiče od bočních blinkrů. Pak to zaizolujes, nasadíš zpět podběhy a blikáš 😉
  10. Být tebou, tak se napojím na patice předních blinkrů. Bude to asi jednodušší zapojení než to znovu tahat z míst kde jsou stěrače 😉
  11. To je parádní projekt. Tady si jdeš za něčím, co jsi chtěl a to už musí jít otázka financí stranou. Jsem moc zvědavej na výsledek 👍👏
  12. Musím souhlasit, že s ethanolem máš zkušenosti jako nikdo jiný. Tenkrát jsem nad ním taky uvažoval (nad přestavbou), ale nakonec jsem šel do LPG a udělal jsem dobře, když pak najednou všude zmizel... Nevíš proč se po něm před lety slehla zem? Nebyl zájem nebo skončily nějaký dotace?
  13. Slyšíš jen cvakání nebo cítíš i vibrace?
  14. A když bubny přehodíš mezi sebou, tak to dělá pořád to jedno kolo nebo se problém přestěhuje na druhou stranu?
  15. Nech změřit ovalitu bubnu. To pulzování při brzdění právě dělá oválný buben. Nebo bubny mezi sebou prohoď a jestli to bude dělat na druhé straně, tak je to jasný 😉
×
×
  • Create New...