Přejít na obsah

Multifunkcni volant - problem


kuk

Doporučené příspěvky

Ahoj vsem, prosim o pomoc - multifunkcni volant.

Mam skodu octavia 1U5 Ambiente kombi , rok vyroby 2000 modelový rok 2001, Jsou 4x okna v elektrice, DO, elektricka vyhrivana zrcatka,2x airback, ASR a puvodni tempomat v pacce. jiz z vyroby. Typ komfort 799 AH.

 

Nechal jsem si odstranit puvodni tempomat ( sundani torpeda , vypinovani puvodnoho tempomatu pod steracem) nechal si namontovat a zapojit multifunkcni volant, packu on/off a jednotku volantu 1J0907487A jenze to nefunguje. Klakson netroubi , podsvetleni nesviti a tempomat nejde. Bylo mi receno ze je vadna jednotka a tak jsem vyzkousel jiz 4 jednotky ale bez uspechu.

 

V diagnostice jsem si nasel polozku : elektronika volantu ale nejde se spojit.

Tudiz si myslim ze je chyba nekde jinde ale nevim kde.

Ja s diagnostikou neumim vpodste zachazet (mam ji jen zapujcenou)  ale zjistil jsem toto :

 

1 foto - kdyz neni zapojene relatko - neukazuje zadne chyby

 

2 a 3 foto - kdyz je relatko zapojene - vyskacou chyby

 

Jako laik si myslim ze z tohoto duvodu nejde multifunkcni volant ?

 

Priznam se ze elektrice nerozumim ale pokud bych dostal podrobny navod pro laika - jak nato :) , troufl bych si na opravu.

Pokud  nebyl navod mozny, nasel by se prosim nekdo kdo by mi to opravil ? Jsem ze stredoceskeho kraje.

 

Dekuji za jakoukoliv pomoc

 

bezchyby.jpg

chyba15f47ec24084c86cf.jpg

chyba2.jpg

.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...