Přejít na obsah

Octavia 2


kelim

Doporučené příspěvky

Octavia 1,9 TDI Combi R.v 2006. Černá met. Originál bez PDF filtru . STK 8. 2020. Výbava : Xenony, Mlhovky, zimní pneu plech , letní alu, Tažné v Tp, Folie atesty + Kartička, ABS, ASR vypínatelné, Digi klima, Výhřev sedaček , Vyhřívaná zrcatka v el. Venkovni teploměr ,Navi +radio s CD , Tempomat, Zámek zpátečky, Všechny okna v el. !! ,Centrál na Do, Dva klíče. 
Komplet go klimatizace : kompresor + chladič, Měněná spojka, Výměna turba, Olej +všechny filtry 8.2018, Nové zadní brzdové třmeny 8.2018, Nové lanovody ruční brzdy 8.2018, Xenon výbojky 8.2018.. Cena 100 tis kč Tel: 603229253

IMG_20181106_135328.jpg

IMG_20181106_134050.jpg

IMG_20181106_132940.jpg

IMG_20181106_132919.jpg

IMG_20181110_093748.jpg

IMG_20181110_093800.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zdravím Vás,

tak auto se stále líbí a i podle ELZA se zdá být v pořádku. Máme to k Vám trošku " z ruky" tak jsem Vás chtěl požádat, ještě než se tam vypravíme o poslání více fotek auta. V inzerátu je toho dost málo. Komplet venek + interiér, kufr, motor a případné škrábance nebo poškození. Chceme férově vědět pro co jedeme. Dále mě zajímá servis ještě před popsaným velkým servisem v srpnu. Po kolika se měnil olej a rozvody a celkově pár slov k užívání auta a případně co je třeba udělat. Není tu zmínka o servisce, jak je to s ní?Na zvedáku a s diagnostikou to sice projdeme, ale přece jen je to lepší slyšet přímo od majitele. Díky za čas a odpověď prosím pošlete mejlem na okoloaut@email.cz

Moc děkuji.

Jirka

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...