Taky sem byl včera v rajchu na nákupech. Chumelilo pěkně a taky mám už nějakej ten pátek letňáky :D
Jinak nakupovat tam jezdíme pravidelně. Ceny lepší, výběr větší, kvalita úplně jiná! Bez debat...
Ideální den nejde vymyslet. Nějaký datum někdo nahoďte a uvidíme kdo všechno dorazí! Od toho je to diskuzní forum, aby se tu třeba to datum prodiskutovalo ;)
Tak to jsou casy pri dodrzovani rychlosti
Ne, vloni jsme taky jeli pohodu a uteklo to docela rychle... Navic je po ceste na co koukat :D
A vloni jsem tuhle trasu jel s prumerem 5,7 tusim a po dalnici bych se pod 8 nedostal, takze i ekonomickej aspekt :(
V 15:45 (resp. radši dřív, toto je čas odjezdu) sraz na Lukoilu na Střekově. A pak směr Zákupy za Děčíňákama.
Napište, kdo přijede, ať víme, na koho čekat.