Přejít na obsah

nollie

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    337
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele nollie

  1. nollie

    Ústecký kraj

    Srazili, srazili... 3 kusy... Já, Blacky a Prchy...
  2. nollie

    Ústecký kraj

    No škoda že nemůžeš. Kdyžtak příště navrhni něco ty
  3. nollie

    Ústecký kraj

    Me psal, ze budou ve ctvrtek. Tak nevim... Sejdem se teda v patek 26.8. v 18:00 vedle ty benzinky u Tesca, tam je mista dycky dost, at se nehledame. OK? Kdo dorazi?
  4. nollie

    Ústecký kraj

    Taky sem pro? Kdy? V pátek 26.8.? Kde? Určitě přijede Superfatty a přiveze nám LEDky, že Blacky
  5. Prodám řídící jednotku parkovacích senzorů pro Škoda Octavia II. Číslo dílu: 1Z0 919 283 C - pro přední i zadní parkovací senzory (PDC) Je plně funkční, vyndaná z auta. Cena: 500,-
  6. nollie

    Ústecký kraj

    No už tě sleduju: http://new.minicooperklub.cz/viewtopic.php...094&start=0
  7. Prodám 2x Pneu Goodyear Eagle Vector 195/65/15 91H, 4mm. Jsou celoroční. Cena 299,-
  8. nollie

    Ústecký kraj

    Tak co, platí to? Já že bych dorazil, jen opět nebudu závodit :D
  9. Přidám: 2x Pneu Goodyear 195/65/15 91H, 4mm - celoroční...
  10. Sleduju tě po Ústí delší dobu a dobře to děláš. Nejhezčí ústeckej Superb I
  11. Prodám 4ks plechových disků Peugeot, 6Jx15H2, 4x108, ET27. Jsou použité. V parádním stavu. Na foto jsou sice 3, ale ve skutečnosti jsou opravdu 4ks. Cena 1600,- V okolí Ústí nad Labem a směr Praha dovezu. Jinak se dohodneme Přidám: 2x Pneu Goodyear 195/65/15 91H, 4mm - celoroční...
  12. nollie

    Ústecký kraj

    No to sem teda zvedavej!
  13. Prodám použitý zadní nárazník na Škoda Octavia II předface. Je černé barvy, Black Magic 9910. Kompletní, včetně lišty, držáků i spodní části. Stačí jen vzít a nasadit na auto. Žádné dodatečné úpravy či dokupování částí. Má drobné oděrky, viz foto. Nic dramatického. Cena 1500,- Doprava, dle dohody, nejlépe osobně.
  14. nollie

    Ústecký kraj

    Tak kucíííí, kdypak???
  15. nollie

    Ústecký kraj

    No to budeš muset zaparkovat za rohem, jediný povolený VW má Kačka
  16. nollie

    Ústecký kraj

    A čímpak přijedeš?
  17. nollie

    Ústecký kraj

    Podle zdejší aktivity tam budeš zřejmě sám
  18. nollie

    Ústecký kraj

    Nějaký kafčo někde na pumpě? Nedáme?
  19. Já tam mám 18" Themisto a podložky 15mm a myslím, že to je akorát! Vepředu sem podložky ale nedával, tam ty kola byly vylezlý jako kráva!
  20. nollie

    Ústecký kraj

    Tak na 100% beze mě :)
  21. nollie

    Ústecký kraj

    No a přesně proto je máme, protože to jsou mršky rychlý :lool:
×
×
  • Vytvořit...