Přejít na obsah

Tomas 1.6

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    112
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Tomas 1.6

  1. Zdravim, chcem sa len spytat aku max velkost kotucov by sa dalo dat do predu do 15" a do 16" diskov ;)
  2. Tak som prisiel k octavke z 11/2004. Ma nadhernu farbu ale to je cele, ziadna priplatkova vybava tam nie je. Auto bolo kupovane od prveho majtela, bol to stary pan, ktory chodil s autom po Dunaskej Strede do roboty a s5. Malo najazdene iba nieco malo cez 65 tkm. Bola to octavia s najcistejsim lakom aky som na takom starom aute videl, ziadne oderky od kamienkov ani nic podobne. To sa zmenilo hned v prvy tyzden co som to rozbehol po dialnici a potom po meste v BA. Za rok co ju mam som bol 2 krat oskrety riadne, raz tuknuty na parkovisku a raz do mna chalanisko tukol zo zadu. Plany do buducnosti: -nove disky -nove predne RSove brzdy -prerobit zadnu napravu na kotucovu -dorobit klimatizaciu -nejaku zakladnu muziku -znizit (toto je iba zaciatok) -ciernu stropnicu -mozno zmena sedadiel za celokozene -laktova opierka
  3. Diky moc Momentalne mam Tomason TN3 15" s et37 od stareho majtela a je tam este cca 1cm miesto, no neviem este kolko by ostalo keby znizim, bohuzial to znizenie nebude dramaticke kedze jazdim po Bratislave
  4. Kolko hodin prace to asi zabralo, lebo ja som taky antitalent, ze brzdy sa sam neodvazim. Tiez si myslim, ze moja naprava je v omnoho lepsom stave ako nejaka buracka. Na stk sa opytam najprv v servise ked budem robit zvody, lebo maju stk stanicu ako sucast servisu a keby to tam neslo tak cez kamosa. Dakujem pekne za rychlu odpoved
  5. Zdravim, chcel by som sa opytat, ci sa vstanu vw omanyt kolesa na octaviu 1 a ake podlozky by bolo treba na auto. Nema niekto obrazok ako vyzeraju na O1? Nasiel som obrazky nejakych golfov mk4. 19 sa mi zda prilis vela na slovenske cesty, takze by som sa poobzeral po nejakych 18" originaloch z napr r32. Momentalne mam "stock" podvozok, ale tento alebo buduci rok chcem znizovat. Dakujem
  6. Kolko ta to cele stalo? Chcel by som ich vymenit aj ja, mam o1 1.6 z 2004. Ako je to s STK na slovensku? Ide to nejak alebo iba cez znamich.
  7. No lebo ja by som chcel dat sedacky a cast z dveri z L&K a strop asi pojde do cierna (RS), tak aby som vedel kolko mam posetrit :D
  8. BTW kolko ta stala ta prerabka interieru? A videl som, ze mas rovnake problemy ako ja, blbych vodicov co oskrabu lak vsade. PS Kedy sme kecali? :D Ja som len kruzil okolo ked si si isiel odlozit bundu.
  9. Dnes som ta videl na otvoreni sezony, bohuzial som sa nedockal prezencky tvojho auta, lebo som odchadzal skoro. Velmi tvoje auticko obdivujem, Je velmi pekne a farba sa mi tiez paci, kedze mame rovnaku :D
×
×
  • Vytvořit...