Tak som prisiel k octavke z 11/2004. Ma nadhernu farbu ale to je cele, ziadna priplatkova vybava tam nie je. Auto bolo kupovane od prveho majtela, bol to stary pan, ktory chodil s autom po Dunaskej Strede do roboty a s5. Malo najazdene iba nieco malo cez 65 tkm. Bola to octavia s najcistejsim lakom aky som na takom starom aute videl, ziadne oderky od kamienkov ani nic podobne. To sa zmenilo hned v prvy tyzden co som to rozbehol po dialnici a potom po meste v BA. Za rok co ju mam som bol 2 krat oskrety riadne, raz tuknuty na parkovisku a raz do mna chalanisko tukol zo zadu. Plany do buducnosti: -nove disky -nove predne RSove brzdy -prerobit zadnu napravu na kotucovu -dorobit klimatizaciu -nejaku zakladnu muziku -znizit (toto je iba zaciatok) -ciernu stropnicu -mozno zmena sedadiel za celokozene -laktova opierka