-
Počet příspěvků
651 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele Kaproš
-
-
vitruální ztáčení najetých km, tak to je hustý :lool:
-
-
Jero: přijmi mou upřímnou soutrast
-
Péťo vůbec se toho neboj. Něco málo postřehů: - dveře Ti nespadnou - výhybka se Ti vleze presne na tu polystyrenovou vypln (poloz a pouzij oboustrannou lepici pasku) - nemyslim si, ze je zapotrebi tahat nove kable. U puvodniho kabelu, ktery je zapojen do puvodniho papiraku odstrihni koncovku, zjisti si kudy tece stava, propoj je s kabliky od Helixu (pozor na polaritu) zakapni cinem a pouzij smrstovacku. - odstrojeni, vytlumeni dveri, odrezani rozku drzaku stahovacky (nezapomenout magnetem posbirat vsechny ocelove piliny, ktere by mohly ucpat odvodnovaci kanalky ve dverich) + montaz repro a vse z5 me zabralo cca 13 hodin.
-
zubar dopadl dobre. Woody dikes. Uz se mi lpetou pismenka. Jsu si dat shishu.
-
Tak už vím kerá bije Jdu si dát kelíšek :D EDIT: Happy Birthday to Hirohisa Kurkawa :D
-
Kuji Petince, Mirkovi za gratulejšn. Jenom marně pátrám, odkud to Petinka zjistila
-
Dobre odpoledne. Jak se vede? Doufám, že lépe než mě, bo já jsem u zubaře :-(
-
přečerpávací elektrárna
-
operace se povedla - Morely jsou na svém místě: - repro kabely protaženy z kufru k výhybkám (ty průchodky mi daly zabrat) - signálový kabel pro další zesilovač zapojen - napájecí a kostřící kabel rozveden do zesilovačů přes distribuční bloky (kablů jako v elektrárně) - vibraflex drží po 1,5 roce na svém místě bez známek tepelných deformací :D Ještě si pohrát se zesikem, dořešit umístění výšek a bude to OK. UF :)
-
Dneska jsem se s tim pomalu začal prát. Signálový kabel pro druhý zesik protáhnut a zapojen do rádia, rádio úspěšně vráceno do původní polohy (nemusel jsem do plastu za rádiem vyřezávat díru pro kabely). Zítra prubnu zvukový projev nových repro, pak protáhnout repro kable od prahů přes průchodku pod tapece a pak .... (to jsem sám zvedav)
-
Tedka ctu, ze i RAZTY jede na Rozkos. Ze by i RAZTY uspesne zapusobil na svou zenusku
-
-
Jerro, ta sada byla za tu cenu pouze 4-5.8
-
Hello, z pracovního procesu. Právě mi dorazila O2 mobilní internet sada za luxusní cenu 295,- kč s 5 ti týdenním internetem zdarma ... Hoblikovi gratuluji ...
-
Zkus se kouknout na MTX Audio T6S652. Četl jsem na ně celkem zajimave reference.
-
Noac: MDF podložku seženeš třeba u Fancarhifi nebo u MilanaII. Hlavně neber levné rádoby náhražky MDF podložek. Hlavně nazaponemout MDFku opatřit nějakou povrchovou ochranou. Připrav se na to, že budeš muset díky většímu průměru magnetu flexou odstranit nebo ohnout (nedoporučuji) růžek držáku ztahovačky.
-
Tlumil jsem minuly rok vibraflexem (vnejsi i vnitrni plech), ale bohuzel veskera fotodokumentace je v mem vlakne na SH foru (tady jsem to uz nedaval)
-
Konwas: Taky by me to zajimalo Tome vytlumeno uz je rok
-
jasná věc, že budou papkat šťávu ze zesilovače. Ty kabely jsou do distribučních bloků. Hlavní kabely (napájení, kostra) jsou 20mm2. To by mělo stačit. Rostik, teďka ujíždím na novém albu Eminema = Recovery To víš hatatitla tam další nenarvu, tak alespoň nějaké ty decibely Morel Tempo 6, pane
-
