Jump to content
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic

pym

Uživatelé
 • Content Count

  240
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1 084 profile views
 1. čau můj nejbětší problém je jak demontovat horní část palubky. Dle všech návodů jsem demontoval celý středový tunel spodní části palubky a povolil všechny šrouby vrchu, ale ne a ne ho sundat. V čem je háček?
 2. Čau jaké to má vstupy? jack? USB? Jak je na tom s přehráváním mp3, jaké druhy zvládá atd? Ď
 3. Dík za odpověď, jiné jednodušší řešení asi není co?
 4. Zdarec o přestávkách na el okna je toho napsáno hodně, ale došel jde na "fatální" problém. Při výměně tapece jsem narazil na to, že šrouby uchycení jsou jinde než u švihadel v té rukojeti. To by ještě nebylo to nejhorší, ale ty vložky se závitem jsou jen v těch místech kde je madlo. Jak jste to řešili vy? Jsou ty vložky zalisované do dveří nebo to jde sehnat a přidělat? Nebo to jde řešit jinak? Poraďte.
 5. pym

  schválené LED

  Dík, to jsem chtěl slyšet. Abych už nehledal, tak jediný co vyměním za led je interiér, kde to nepodléhá snad žádným předpisům. Je sice pěkný, že toho u nás prodávají spoustu, ale když to nemá homologaci, tak to stojí za psí prd. K čemu to teda je, aby si někdo na tuning srazu honil vodu a pak to celé přehazoval zpět když chce odjet? To mi připadá ujetý.
 6. pym

  schválené LED

  Tak jsem se na to tady díval a nenašel mi vyhledávač nic, takže to založím, kdyžtak mně odkažte, jestli jsem to jen přehlíd, ale existují už nějaké schválené LEDKY? Teď nemyslím do hlavních světel (H4, H7), ale třeba do blinkrů atd. Všude jsem viděl jen nápisy, že není určeno pro provoz v ČR nebo určeno pro tuningové účely. Vyrábí tedy oficiálně někdo náhrady stávajících žárovek, které nebude nelegální mít v autě? samozřejmě předpokládám, že u sufitek a jiných do interiéru není problém, Ale co poziční světla, brzdová světla atd., jak to s tím je?
 7. pym

  Maxi dot

  Je nutné při výměně budíků za MaxoDot to udělat komplet i s komfortkou nebo je možné to provizorně udělat s původní jednotkou? Je ta výměna snadná nebo je třeba dále nějaké nastavení VAG nebo dodatečná kalibrace? Díky za rady.
 8. pym

  TPMS u OI

  Chlapi. Měla některá OI ve výbavě originál tyre pressure monitor systém? Existuje originál a je podporován třeba maxidotem? Nebo dá se dodělat?
 9. pym

  JOM vzpěry kapoty

  O. K. Budu pilovat
 10. pym

  JOM vzpěry kapoty

  Nevím mně to píše že se nepodařilo nalézt obsah... Kurňa fix moc jste mně nepotěšil hochu... Tak budu pilovat no... Ještě jsem přemýšlel o zahnutí tyček nebo těch čepů. Ale to by nemuselo dopadnout dobře. Takže, jak říká klasik beru pilník od zahrady a jdu se nacpat senem ... Člověk by řekl, že když je to na Octu tak to bude vyrobené pořádně. A od germánů zvláště.
 11. pym

  JOM vzpěry kapoty

  No já je mám od OBautodíly a nejsem schopen to tam narvat. Ten úhel co je možné tam vykroutit je malý a mám obavu, že když to budu pilovat , tak ten kulový čep může vypadnout ne? Jelikož je tam jen taková závlačka. Není tu někde foto té úpravy? Ten odkaz co tu Kale dal je nefunkční.
 12. pym

  JOM vzpěry kapoty

  Chlapi instalovali jste to někdo na facelift? Podle mne to tam nejde. Jelikož ta kulove cepy mají malý rozsah. Nebo je to tím, že OI Tour má jinak uchycení kapoty motoru? Chytal jde to za ten přední torx v úchytu kapoty a na jeden šroub co je v blatníku, ale za boha to nejde zpasovat. Nějaké rady nebo doporučení?
 13. pym

  Klíče a znak RS

  Chlapi chtěl bych vyměnit znak na klíčích OI (sklopky) za nový. Dá se ten starý nějak sundat nebo se to jen přelepí? A dál, jak je připevněný znak RS na masce? Mám ho doma a je tam destička a znak s lepící páskou a nevím co s tím. Dík za pomoc.
×
×
 • Create New...