Jump to content

pym

Uživatelé
 • Content Count

  245
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

Recent Profile Visitors

1 704 profile views
 1. Čau nejde mi poslat SZ, tak to napíšu sem Ty nárazníky jsou všechny opravované nebo jsou i nové? Popřípadně jak jsou opravované? Lakování je dvouvrstvé (barva, lak) nebo originální jednovrtvé (jen barva)? Mám a potřeboval bych nový červený s otvory pro ostřiky. A poslední pokud bych měl svůj starší dole poškrábaný a ve středu u lízátka trochu natržený o obrubník vzal by sis jej na opravu? Díky za odpověď Přemysl
 2. Neprodává někdo Devil eyes pro Octavii I v černé barvě? Jen v dobrém stavu a funkční. Nabídněte Díky
 3. Up, ceny jsou orientační pokud by měl někdo zájem určitě se dohodneme.
 4. Prodám OI Combi tapecy RS. Celkově jsou ve velmi dobrém stavu, viz. fota, jsou jen špinavé od běžného užívání. V předních jsou od předchozího majitele v polystyrénech otvory pro sound systém. (Cena 3000 .- K nim mám komplet el. šíbry (2x přední, 2x zadní) s motorky a mozky a kabeláž všech 4 dveří ze stejného auta. komplet 3000 .- ŘJ pro 4 elektrická okna a 2 airbagy. 500.- Dále mám dva přední motorky s mozky a kabeláž předních dveří s ovládačem pro otevírání jen předních oken 1500 .- Dále jeden přední a jeden zadní motorek s mozkem po 300.-. A velkou (5l) 350,. a malou (3l) 250.- nádržku na os
 5. čau můj nejbětší problém je jak demontovat horní část palubky. Dle všech návodů jsem demontoval celý středový tunel spodní části palubky a povolil všechny šrouby vrchu, ale ne a ne ho sundat. V čem je háček?
 6. Čau jaké to má vstupy? jack? USB? Jak je na tom s přehráváním mp3, jaké druhy zvládá atd? Ď
 7. Dík za odpověď, jiné jednodušší řešení asi není co?
 8. Zdarec o přestávkách na el okna je toho napsáno hodně, ale došel jde na "fatální" problém. Při výměně tapece jsem narazil na to, že šrouby uchycení jsou jinde než u švihadel v té rukojeti. To by ještě nebylo to nejhorší, ale ty vložky se závitem jsou jen v těch místech kde je madlo. Jak jste to řešili vy? Jsou ty vložky zalisované do dveří nebo to jde sehnat a přidělat? Nebo to jde řešit jinak? Poraďte.
 9. pym

  schválené LED

  Dík, to jsem chtěl slyšet. Abych už nehledal, tak jediný co vyměním za led je interiér, kde to nepodléhá snad žádným předpisům. Je sice pěkný, že toho u nás prodávají spoustu, ale když to nemá homologaci, tak to stojí za psí prd. K čemu to teda je, aby si někdo na tuning srazu honil vodu a pak to celé přehazoval zpět když chce odjet? To mi připadá ujetý.
 10. pym

  schválené LED

  Tak jsem se na to tady díval a nenašel mi vyhledávač nic, takže to založím, kdyžtak mně odkažte, jestli jsem to jen přehlíd, ale existují už nějaké schválené LEDKY? Teď nemyslím do hlavních světel (H4, H7), ale třeba do blinkrů atd. Všude jsem viděl jen nápisy, že není určeno pro provoz v ČR nebo určeno pro tuningové účely. Vyrábí tedy oficiálně někdo náhrady stávajících žárovek, které nebude nelegální mít v autě? samozřejmě předpokládám, že u sufitek a jiných do interiéru není problém, Ale co poziční světla, brzdová světla atd., jak to s tím je?
 11. pym

  Maxi dot

  Je nutné při výměně budíků za MaxoDot to udělat komplet i s komfortkou nebo je možné to provizorně udělat s původní jednotkou? Je ta výměna snadná nebo je třeba dále nějaké nastavení VAG nebo dodatečná kalibrace? Díky za rady.
 12. pym

  TPMS u OI

  Chlapi. Měla některá OI ve výbavě originál tyre pressure monitor systém? Existuje originál a je podporován třeba maxidotem? Nebo dá se dodělat?
 13. pym

  JOM vzpěry kapoty

  O. K. Budu pilovat
 14. pym

  JOM vzpěry kapoty

  Nevím mně to píše že se nepodařilo nalézt obsah... Kurňa fix moc jste mně nepotěšil hochu... Tak budu pilovat no... Ještě jsem přemýšlel o zahnutí tyček nebo těch čepů. Ale to by nemuselo dopadnout dobře. Takže, jak říká klasik beru pilník od zahrady a jdu se nacpat senem ... Člověk by řekl, že když je to na Octu tak to bude vyrobené pořádně. A od germánů zvláště.
×
×
 • Create New...