Přejít na obsah

mobby

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    325
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele mobby

  1. Dík mám dobrého poradcu :)
  2. No ale to auti vypadá úlne inak,to musíš uznať :)
  3. Rychlá fotomontáž ,sa mi s tým už nechcelo hrať.Ale takto nejako by som to chcel
  4. Takto by to mohlo vyzerať.Je to len tak narýchlo ,tak sorry za kvalitu
  5. mobby

    Raketka

    Jj jazdím Micheliny a som snimi spokojný u Conti to nebolo až také O.K :)
  6. Mooooooc pekné ,sedí jej to :( ;) ;)
  7. Elektronika sa všeobecne ľahko prekonáva.Ale keď sa majú použiť ruky...Hmm.Aj zlodeji už sú fajnoví.
  8. Tomuto ja hovorím využité auti,super!
  9. Auto ti ukradnú podľa toho ako je zabezpečené.Tzv. cesta menšieho odporu.
  10. Z druhej strany sa to nach..a zamyká, tak preto.
  11. Presne tak poistka je základ.Ato moje hand made ich aspoň zdrží ak nie hneď odradí.Iné je ak prídu aj s odťahovkou.To už ti ani boh nepomôže.Behom minuty máš auti fuč.Som videl ako rýchlo dokáže odťahovka naložiť auto.Pre mňa je to aspoň aký taký pocit istoty.Vyberači auta nepôjdu na záťah s velkým vercajchom.
  12. Dnes som dorobil zamok na Spojku a brzdu do môjho auti.
  13. Ty jo taký článok a len jedna fotečka ?Tak to rýchlo naprav. :) Inak prajem veľa šťastných kiláčov.
  14. Opýtaj sa Pata a Mata oni vedia spraviť všetko. :P :)
  15. Malá rada úplne zadara -umy a vylešti. :) :) :)
  16. Ale oni ho tam vozia aj tí ktorí ho majú odnímateľné.
  17. Som teraz videl to detail foto a fakt jak diera do prdele.To bol nejaký úchyl.Asi Prúša.
  18. No to si určite mohol.Teraz to tam máš len tak aby to vyzeralo,že je plný ;) :D
  19. Úplne s tebou súhlasím. Vorli- ale tvoj motor je výkonovo úplne inde ,holt 2.0 FSI,- v dobrom
  20. Držím palce nech to uhádaš.
  21. Pekné foto .Tak toto velmi dobre poznám ,lebo takto natlačený chodím každé leto ku svokre na východ.Obsadenie:2+2deti+ plný kufor.Naposledy keď som tak išiel som mal spotrebu 6.9l/100km-Trasa 500 km.
×
×
  • Vytvořit...