Presne tak poistka je základ.Ato moje hand made ich aspoň zdrží ak nie hneď odradí.Iné je ak prídu aj s odťahovkou.To už ti ani boh nepomôže.Behom minuty máš auti fuč.Som videl ako rýchlo dokáže odťahovka naložiť auto.Pre mňa je to aspoň aký taký pocit istoty.Vyberači auta nepôjdu na záťah s velkým vercajchom.