Zdravím všechny,
Koupil sem zesilovač s subwuferem, ale potřeboval bych nějaký návod (obrázkový) jak co zapojit a kde jaký kábel patří. Vážně si nevím rady. Děkuju. Budu vděčný za všechno
Ahoj, mám ten samej problém a nevím co s tím. Ten předvstřík je prej v pohodě, kolega se na to díval prej, ale jaké tam mají být hodnoty? Dále čidlo teploty vody? Jak poznám že není v pořádku? Kolik cca stojí číslo? Děkuji za všechny rady. ;)