Jump to content

stipemen

Uživatelé
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální
  1. Ahojte, mám problém s tempomatem na 1,4 tsi 90kw. Sem tam se mi stávalo, že mi přestal pracovat tempomat a na přístrojovce byla chybová hláška ERR. Stačilo vypnout a znovu nastartovat auto a tempomat šel normálně.Bohužel teď již tempomat nefunguje vůbec a pokud se ho snažím zapnout, okamžitě na přístrojovce svítí ERR, viz foto. Tempomat jsem zvyklý používat často a dost mně to chybí..Nemáte typ, čím by to mohlo být?VCDS i kabel mám, napíchnu si to sám.
  2. Tak odpovím si sám... ale pokud by to někoho zajímalo a měl stejný problém, je to oprava za 150 kč a max 30 min práce pro méně zručné. Dělá mi to přesně to, co na tomto videu: https://www.youtube.com/watch?v=gE_oFv7ZINw Jinak.. stačí odmontovat trubičky s chladící kapalinou od turba, vytáhnout je, zdvihnout nahoru, aby nevytékala chladící kapalina a potom stačí už jen plochým šroubovákem sundat staré o-kroužky a dát místo nich nové. Objednací kód je: 003 366 viz třeba https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/wht003366a-krouzek-tesnici-10x2-skoda-26647.html
  3. Ahojte, nevite jaky objednaci kod, nebo kde by se dalo sehnat, popr jak na to? Zacala se mi ztracet chladici kapalina. Dnes mi sla z podkapoty para, jak se odparolo chladivo. Po kratkem zkoumani bylo jasno. Netesni kovove hadicky ve spoji k turbu a kape to vsechno na katalyzator a vyfuk. Jak je to horky, hned ae to odparuje... Viz obrazky..
×
×
  • Create New...